Afrodit Spa Termal Masaj

İstanbul Afrodit Spa Termal Masaj Merkezi, 2003 yılında İstanbul, Avrupa yakası bölgesinde kurulmuş, sağlık için masaj hizmetleri sunduğu günümüze kadar gelen ve mükemmel hizmet vermeyi hedefleyen ilk kurulmuş firmalardan olmuştur. sağlıklı yaşam için öncelikli olarak eşsiz masaj terapilerinin uygulanmasının öneminin farkına varmış ve bu alanda profesyonel çalışan terapist ekibi ile hizmet vermeye başlamıştır.

Kendilerine has uzman teknikleri ile müşterilerine modern ve geleneksel rahatlatıcı ve dinlendirici masaj uygulama kaynaklarından elde ettikleri enerjinin faydalarını tam olarak sunmayı taahhüt eden İstanbul Afrodit Spa Termal Masaj Merkezi, ekibi ve salon ortamı sayesinde doğal ve konforlu bir güzellik bakım hizmet ortamının sürekliliğini sağlıyor.

g5 masaj ozon terapi istanbul masaj hotmail masaj avrupa yakası masaj google masaj hotmail masaj twitter masaj instagram masaj yahoo masaj istanbul masöz

istanbul masaj salonu

Bedeninize gevşeklik, üzerinizdeki yorgunluk ve stres giderme konusunda farklı masaj metotlarını müşterinin zevkine ve trend gereksinimlerine göre ayarlayan ve modifiye eden başarılı ekibi, her biri her derde deva olabilecek etkili termal masaj tekniklerini kullanmak için eğitilmiştir.

Tecrübeli özel ekibimizle birlikte, müşterilerimize kamu ajanslarında ücretsiz, ödüllendirme programları, web kampanyaları, promosyonlar ve tatiller gibi çeşitli masaj uygulama indirimleri de sağlamaktan gurur duymaktayız. İstanbul Afrodit Spa Termal Masaj Merkezi olarak daima kişisel hizmetlerin ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu kalitesini üst seviyede tutarak ve sürekli geliştirerek, müşterilerimize keyif verecek şekilde özel ve eşsiz masaj hizmetleri sunmaktan asla geri durmayacağız. Sizlere salonumuza özel uygulamalardan bir olan Thai Yoga Masajı atlatmak istiyorum, yaklaşık 2500 yıl önce Hindistan’da ortaya çıkmıştır. Tay yoga masajı, akupresür, esneme, enerji çalışması ve meditasyon tekniklerini kullanır. Avuçlarınızın, başparmaklarınızın, dizlerinizin, dirseklerinizin veya ayaklarınızın hafif hareketleriyle bedeniniz ve enerji hatlarınız üzerinde uğraşılır ve etkinleştirilir. İstanbul masaj sırasında dikkatli bir şekilde gerilecek ve farklı pozisyonlara döndürüleceksiniz. Bu nedenle Thai yoga masaj uygulamasına pasif yoga da denebilir.
Bu tam vücut masajı özellikle metabolizmamızı uyararak vücudumuzun iyi bir şekilde detoksifikasyonu’nu sağlar. Kaslar gerilir, beden ve zihin dinlendirilir.
Masaj uygulamaları rahat ve hafif kıyafetlerle, tercihen uzun kollu bir gömlek ve koşu pantolonu taytla, yerdeki minder üzerinde yapılır ve rahatlatıcı bir kırmızı ışık seansıyla sona erer. Mümkünse masajdan önceki iki saat boyunca yağlı veya ağır bir şey yememeli ve şayet mümkünse vücudunuzu bütün gün düzenli olarak nemli tutmaya özen göstermelisiniz.

Leave a Reply