Güzel Yaşam Spa Masaj

 

İstanbul Güzel Yaşam Spa Masaj Salonu: Spa ve termal masaj sektörüne 2003 yılında istanbul avrupa yakasında başlayarak kurulduğu yıldan beri bu sektörde öncü bir spa masaj merkezi olmaya devam ediyor. Bu spa masaj salonu, lüks spa hizmetleri ve masaj uygulamaları sunmak için kurulmuştur. Kalitesiyle öne çıkan ve deneyimi içerisinde bulunduğu alana katkıda bulunan İstanbul Güzel Yaşam Spa Masaj Salonu; zengin seçeneklerle müşterilerine eşsiz ve özel hizmetler sunmak için çalışmaktadır.

Çalışma Alanlarımız: Masaj türleri bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan İstanbul Güzel Yaşam Spa Masaj Salonu; sunduğu lüks spa hizmetleri ile de ön plana çıkmaktadır. Firmamız tarafından sunulan türler şunlardır: Prenatal Masaj, vücut masajı, baş masajı, boyun-omuz masajı, aromaterapi masajı, jakuzi masajı, dermalogica cilt bakımı ve el ve ayak masajı.

Ayrıcalıklı Hizmetler: Müşterilerimiz bu spa hizmetlerinden yararlanırken ayrıcalıklı bir hizmete de sahipler. Her bir masaj salonunda müşterilerin rahatlaması ve konforlu bir çalışma ortamı mevcuttur. Basınçlı duşlar, özel aroma terapisine dair hazırlanmış ambiyanslar ve ücretsiz ekstra servisleriyle beraber müşterilerimize özel terapi odaları da mevcuttur.

avrupa yakası masöz istanbul masaj salonu istanbul masaj masöz avrupa yakası masaj salonu anadolu yakası masaj salonu terapist uzak doğu masaj salonu

istanbul masaj salonu

Misyon: İstanbul Güzel Yaşam Spa Masaj Salonu’nun misyonu, sağlıklı yaşamak isteyen tüm müşterilerimize temiz, hijyenik ve güvenli ortamda profesyonel hizmetler sunarak en gelişmiş etkileyici spa ve masaj deneyimini yaşatmaktır. Sizler için geliştirdiğimiz özel masaj uygulamalarımız arasında bulunan Prenatal Masaj uygulamasının özellikle hamile bayanlar için tavsiye ettiklerini zira hamilelik döneminde hormonsal dengesizliğin getirdiği aşırı stres dalgalarını dizginlediğini belirtiyorlar peki bu masaj uygulamasının başka etkileri var mı?

  • İstmasaj Prenatal Masaj Uygulaması Nedir?

    Terapistlerimizin çoğu bu masajın vücudunuzdaki stres hormonlarını azaltabileceğini ve kaslarınızı gevşetebileceğini söylüyor. Ayrıca masaj, hamileyken çok önemli olan kan akışını artırabilir ve lenfatik sisteminizin toksinleri vücudunuzdan akıtarak en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlar.

    Hamilelik döneminde düzenli doğum öncesi uygulanacak masajları sadece rahatlamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda uykusuzluk, eklem ağrısı, boyun ve sırt ağrısı, bacak krampları ve siyatik rahatsızlıklarını da hafifletebilir. İstmasaj uygulamasına ek olarak, el ve ayaklarınızdaki şişliği azaltabilir, karpal tünel ağrısını hafifletir ve baş ağrıları ve sinüs tıkanıklığını azaltır. Bazı bilimsel çalışmalara göre, masaj ilaç kullanmadan da depresyonu kaldırabilir.

    Prenatal masajlar, hamilelik dönemizde geçirdiğiniz anatomik farklılıklara göre uyarlanır. Böylece klasik masajdan farklı olarak büyüyen karnınıza göre konumlandırılırsınız. Doğum öncesi yapılan masaj sırasında bacaklarınızda derin dokunun çalışmasını beklememelisiniz. Gerekli olarak uygulanan hafif basınç güvenli olsa da hamileler kan pıhtılarına karşı hassastır. Bu nedenle herhangi bir sorun oluşmaması için böyle bir uygulama yapılmaz. Bireysel masaj uygulayıcınızla da bu anlamda iletişimde kalmanız rahatlamanızı ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

 

Leave a Reply