İstanbul anadolu yakası masaj merkezi

İstanbul Spa Termal Masaj Salomu 2013 yılında Grandpazar İş Merkezi’nde açıldı. Özel vücut masaj uygulamaları alanında çalışmalar yapan ayrıca spa ve haham hizmeti sunan profesyonel bir firmadır. İstanbul anadolu yakası merkezimizle beraber yaklaşık 11 yıldır sektörde masaj ve özel hizmet veriyoruz ve biraz merkeze uzak konumumuza rağmen müşteri kitlesini sürekli olarak artırmaya devam ediyoruz.

yağlı tayland masajı Aroma terapi masaj uygulamaları google masaj avrupa yakası masaj anadolu yakası masaj

istanbul spa masaj salonu

İstanbul Spa Termal Masaj Salomu, Şubelerinin Amacı Genel olarak siz değerli misafirlerine konfor ve güvenlik alanlarına odaklanan efsun masajın amacı , vücudun kendine dönmesini sağlamak ve bunu temiz, hijyenik, rahat ve taze bir ortamda sunmaktır. Bizler bu amacımıza ulaşmak adına tam donanımlı birimlerimiz, gastronomi hizmetlerimiz, sağlık hizmetlerimiz, geleneksel ve modern taktiksel uzman destekli personelimiz ve daha fazlasıyla size yardımcı olmaya hazırız.

İstanbul Spa Termal Masaj Salomu Ne istişareler Yapılıyor? İstanbul Spa Termal Masaj Salomu Topluluğunda sağlanan değerli servislerimiz arasında doğal bitkisel masaj, bitkisel Kleopatra güzellik masajı, jel masaj, bamboo masaj, yoga masajı, klasik masaj, akupunktur ve çoklu diz ve bacak masajları da bulunmaktadır.

İstanbul Spa Termal Masaj Salomu Şubelerinin çalışanları özel donanımlı teknikleri ile müşterilerimiz vizyonlarını gerçekleştirerek beden, ruh ve zihin arasındaki bağlantıyı kurarlar. Müşterilerimiz bize iyi fiziksel, ruhsal durumlar yaşayabildikleri ve masaj uygulamalarımız ile daha iyi hissettikleri için her zaman bizi tercih etmişlerdir.

Leave a Reply