İstanbul Masaj Merkezimizdeki Uygulama Çeşitleri

Her şeyden önce şunu belirtmek isteriz masaj uygulamaları, adalelerin aktif güç ve kuvvetini arttırmaz, adalenin gücü ve kuvveti ancak bilinçli egzersizlerle arttırılabilir. Masaj uygulamalarının amacı kondisyonel düzeyde daha üst düzeye ulaşabilmek ve gevşeme sağlayarak performansı arttırmak ve olabilecek her hangi bir hasarın önüne geçmektir.

İstanbul Masaj Merkezimizdeki Uygulama Çeşitleri:

Klasik Masaj uygulaması: Genellikle vücudumuzun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapıtırılan kısa yoldan genel dinlenme ve rahatlama yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Önemli olan masaj uygulması yaptıran kişinin rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesinin sağlanabilinmesidir.Genellikle bu masaj uygulaması aromatik bitki özlü masaj yağı ile yapılır ancak isteğe bağlı olarak bazı durumlarda kayganlaştırıcı kremler de kullanılarak klasik masaj uygulamak mümkündür.

avrupa yakası masaj internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu istanbul masöz anadolu yakası masöz google masaj aromaterapi masaj klasik masaj

    istanbul masaj salonu

Aromaterapi ( Bitki Özlü Yağlar ): Genellikle klasik masaj yöntemlerini bitki özlerinden elde edilmiş karışımlarla hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bu masaj uygulamasında kullanılan yağlar bizlere oldukça fayda sağlar,cildimize bakım yapar,parlatır,gençleştirir, rahatlatıcı, gevşetici, dinlendirici olabileceği gibi zindeleştirici ve uyarıcı türde etkileri de olabilir. Günümüzde aromaterapik masaj uygulaması yalnızca tedaviye yönelik değil klasik masaj uygulaması gibi destekleyici olarak genel rahatlama sağlayıcı ve dinlendirici özelliği ile de kullanılan bir masaj türüdür.

Spor Masajı: Özellikle spor aktivitelerinde kullanılan bir masaj türüdür. Spor masaj uygulamasını klasik masajdan ayıran en önemli özellikler öncelikle ritm, süre ve bası miktarlarının değişik olmasıdır. Ayrıca uyarıcı hareketler çoğunluktadır ve branşa özgü olarak aktiviteden önce ve sonra uygulanır.Daha fazla bilgi için lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçin…

Leave a Reply