Masaj ile yeni deneyimler keşfedin

İstanbul Anadolu Yakası Spa Masaj Salonu, 1995 yılında Maltepe ve Pendik bölgelerinde kurulmuştur. Sektörde 28 yılı aşkın tecrübeye sahibiz ve her geçen gün artan teknolojiyi de masaj uygulamalarımızda kullanarak size daha iyi bir hizmet sağlamaya gayret ediyoruz.

istanbul spa masaj masöz avrupa yakası masaj salonu anadolu yakası masaj salonu terapist uzak doğu masaj salonu uluslar arası masaj ulusal masöz ayak masaj anadolu masaj masöz sıcak taş masajı

istanbul spa masaj merkezi

Size özel masaj uygulamaları geliştirdik ve sizlerin rahatlamasını sağlamak, maceraperestliğini yeni deneyimler keşfetmenizi desteklemek ve uzman terapistlerimiz sayesinde sizlere spa güzellik bakım ve masaj uygulamalarından en iyi şekilde faydalanmanızı sağlamak adına size özel programlar sunuyoruz.

Avrupa Yakası Masaj, jakuzi, aromaterapi, cilt bakımı, thai masaj, hamam, shiatsu masajı, akupunktur, klasik masaj, medikal masaj, ayurveda masajları ve diğer revitalizasyon tedavileri de İstanbul Masaj Salonu’nda sunulmaktadır. Tüm bu hizmetleri siz değerli misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en profesyonel şekilde sunuyoruz.

Kalifikasyonda sahip olduğumuz kurallara uygun olarak eğitilmiş uzman terapistler ve modern teçhizatlar ile sizlere masaj uygulamalarına devam etmek ve yüksek standartlarda hizmet vermek için çalışıyoruz.

Hijyen, genel temizlik, güvenlik ve memnuniyetiniz boyutunda masaj spa hamam seçeneklerimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Avrupa Yakası Masaj Salonu olarak, sektör için en yüksek kalitede hizmeti vermeye devam edeceğiz. Sizleri en kısa zaman içerisinde spa hamam masaj merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz…

Leave a Reply