Masaj kaslar üzerine derin etkisi olan bir uygulamadır

İstMasaj Spa Hamam Masaj Uygulama Merkezi, Siz değerli misafirlerine bir birinden özel masaj uygulamaları ve hamam hizmetleri ile bölgesinde bulunan diğer masaj salonlarından daha kaliteli ve etkili bir mekan olduğunu ispat etmiş bir merkezdir. Bünyemizde bulunan kalifiye masör ve masözler tarafından uygulanan istanbul masaj yöntemleri şifa dağıtmaya devam ediyor.

Köpüklü Masaj Uygulaması: Geleneksel Türk hamamında kese ile ten üzerinde ölü hücrelerin atılarak deri gözeneklerinin açılması ve derinin rahat nefes alıp vermesini sağlamak ardından yapılan köpük masaj uygulaması ile de kasların gevşetilmesi ve toksinlerin kolay bir şekilde atılması için yapılan özgün ve mistik bir bakım uygulamasıdır.

Klasik Masaj Terapisi: Dünyada en yaygın olarak kullanılan istmasaj spa masaj uygulamasıdır. Tüm masaj uygulamalarının toplandığı teknik olarak geniş bir yelpazeye sahip olan bu masaj yöntemi kaslar üzerine derin etkisi olan bir masaj tekniğidir.

Aromaterapi Masaj Uygulaması: Bütün bedene aromatik esanslarla birlikte kişi üzerine uyarıcı manipülasyonlar kullanılmadan darbe ve tonu minimum ve ahenk içinde, kişiyi hem dinlendirmek hem de psikolojik açıdan rahatlık sağlamak için yapılan bir istmasaj spa masaj uygulamasıdır.

spa masaj avrupa yakası masaj internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu istanbul masöz anadolu yakası masöz google masaj aromaterapi masaj klasik masaj g5 masaj aleti ulusal masaj uluslar arası masöz

istanbul spa masaj salonu

Anti stress Masaj Terapisi: Bireyin üzerindeki negatif etkiyi almak için sadece geniş adale grubuna Özellikle ( Bacağın arka tarafı ve sırt kısmına ) yapılan uyarıcı manipülasyonlar kullanılmayan rahatlatıcı ve gevşetici bir masaj uygulamasıdır.

Reflexology Masaj Terapisi: Ayak taban altında bulunan iç organlara bağlantılı olduğu bilinen sinir noktalarına etki ederek iç organlarla sinir noktaları arasındaki meridyenleri daha duyarlı hale getirmek için yapılan bir kültürsel masaj uygulamasıdır.

Spor masaj Terapisi: Spor aktiviteleri öncesinde, sonrasında ve ortasında uygulanan yöntem olup, biraz sert biraz da kendine özgü manipülasyonlarla, dolaşım dengeleyici ve yorgunluğu giderici bir istmasaj spa masaj tekniğidir.

İstmasaj Spa Selülit Masaj Uygulaması: Genellikle hanımefendiler de deri altında portakal kabuğu şeklinde oluşan yağ birikintilerinin yakılması için daha çok problemli alanlara yoğunlaşarak, uygun manipülasyonların seçilmesiyle yapılan bir masaj tekniği olup masaj merkezimizdeki kalifiye terapistler sayesinde kolayca kurtulmanız mümkün hale gelmektedir…

Leave a Reply