Masaj uygulamalarında Hijyen ve eğitim hizmet felsefemizin ilk yapı taşlarını oluşturmaktadır

İstmasaj Spa Epilasyon & Güzellik & Masaj Merkezi olarak 2009 yılında kişiye özel sağlık, estetik, güzellik ve bakım hizmetleri sunmak için yeni doğmuş bir bebek gibi ilk adımımızı attık. Ve şuan aynı heyecanla, İleri teknolojik cihazlar, kalifiye personel, hijyenik uygulama bölgeleri ve butik hizmet felsefesi ile bireysel bakımına özen gösteren insanların ihtiyaçlarını profesyonel hızlı çözümlerle karşılamaya devam etmekte olup bünyemize yeni uygulamalar da ilave ettik. Kalifiye Estetiysen ve Usta Öğretici Terapist Pervin tarafından kurulan İşletmemizde Sağlık uygulamaları, Hijyen ve eğitim hizmet felsefemizin ilk yapı taşlarını oluşturmaktadır.

istanbul masaj salonu internasyonel masöz avrupa yakası masaj google masaj yahoo masaj hotmail masaj instagram masaj uluslar arası masöz

istanbul spa masaj merkezi

Günümüz İhtiyaçlarınızın çözümlerinde etik önerilerde bulunmak, üstün kaliteli bio kozmetik ve dermo kozmetik mamüller ile bakım seçenekleri oluşturmak, güzellik ve sağlığınız ile ilgili bireysel danışmanlık hizmetleri verebilmek için sektörel eğitim, toplantı, kongre ve bütün bilimsel platformlar da istmasaj Spa Masaj ailesi olarak her zaman aynı kalitede yer almaya özen göstermeye devam ediyoruz. Sizlere sunduğumuz geniş ve kaliteli masaj sap hamam hizmetleri ile normal yaşantınızda yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz sağlık problemlerine karşı daha sağlam ve savunmalı bir şekilde hazırlanmanıza katkıda bulunmak istiyoruz. Özellikle istanbul gibi büyük ve yoğun şehirlerde sorun yaşamamak mümkün değil ama yaşanacak sorunlara karşı hazırlıklı olmak sizin elinizde. Güler yüzlü ve kalifiye ekibimizle sizlere tüm bilgi ve deneyimlerimizi aktarabilmek için istmasaj Spa Masaj Merkezi olarak sizlerin desteği ile büyümeye ve hizmetlerimizde sürekli yenilenip gelişmeye devam etmek istiyoruz. Bütün hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek için bizi whatsapp ve X  sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir veya müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Leave a Reply