Profesyonel Medikal Masajı

İstanbul Florya Medikal Spa Termal Masaj Merkezi, 2013 yılında kurulan, İstanbul Avrupa yakasında faaliyete geçmiş bir masaj salonudur. Geniş hizmet alanı ve profesyonel terapistlerimiz ve teknolojik ekipmanlarımız sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak cevap vererek onların memnuniyetini sağlamada başarılı olmayı amaçlamaktayız.

İstanbul Florya Medikal Spa Termal Masaj Merkezi olarak mevcut hizmetlerimiz, nefes alma teknikleri, masaj ve sıcak taş terapisi ile sıradan masaj salonu deneyiminden çok daha fazlasını onlara sunuyoruz. Profesyonellerimiz, her zaman en etkili yöntemleri kullanmaya çalışıyor ve bireysel ihtiyaçlara uygun masaj programları öneriyorlar.

Salgın döneminde, İstanbul Florya Medikal Spa Termal Masaj Merkezi, personel güvenliği ve müşterilerin güvenliğini ön planda tutarak tüm düzenlikleri ve hizmet standardını korumaya çalışmaktadır. Bu yüzden bizim standartlarda ve protokollerde çeşitli değişiklikler yapılmaktadır ve aynı zamanda temizlik konusunda da özel önlemlere daha fazla önem verilmektedir.

Bütün bu önlemlerin sonraki uygulamalar için güçlendirmesine odaklanmasının yanı sıra, İstanbul Florya Medikal Spa Termal Masaj Merkezi, güncellenmiş sanatsal ve cezbedici uygulamalar ile misafirlerini memnun edecek şekilde yeniden tasarlamak için üzerinde yoğun bir şekilde çalışmalar yürütmektedir.

avrupa yakası masöz istanbul masaj salonu istanbul masaj masöz avrupa yakası masaj salonu anadolu yakası masaj salonu terapist uzak doğu masaj salonu

istanbul masaj salonu

Personelimiz, birkaç kez verilen en iyi hizmeti ve spa masaj uygulamalarını desteklemek için toptancı ve satıcılarla işbirliği yaparak, müşterilerin memnuniyetini arttırmaya devam ediyor.

İstanbul Florya Medikal Spa Termal Masaj Merkezi olarak, tüm bu çabalar sayesinde, memnuniyetini göstermeden her bir misafiri ağırlamanın sadece ilk adım olduğuna inanıyoruz. İstanbul Medikal masaj terapistlerinin işi genel bir masaj terapistininkinden farklıdır. Tıbbi masaj terapistleri, yaralanmaları eklem ya da kas işlevini geliştirmeye veya kan dolaşımını artırmaya odaklanan bir teknik uygular ve ileri eğitim ve deneyime sahip olmalıdır. Genellikle hastanelerde veya kliniklerde çalışan ve hastalarına vermeleri gereken özel masaj tedavisinin türü konusunda bir doktordan talimat alabilirler.

Öte yandan, genel masaj terapistleri müşterilerine rahatlama sağlamak amacıyla özel merkezlerde çalışırlar. Medikal masaj terapisti olarak benzer teknikler kullanabilirler ve hatta uyguladıkları yöntemlerle bazı kronik ağrıları hafifletebilirler. Ancak genel bir masaj terapistinin asıl amacı tıbbi bir durumu tedavi etmek değil, stresi azaltmak ve müşterileri için rahatlamayı sağlamaktır.

Avrupa Yakası Profesyonel Medikal Merkezi Masaj Nasıl Uygulanır?

Tıbbi masaj terapisi, ağrılı veya gergin kasları gevşetmeye, sinir ağrısını hafifletmeye, tetik noktaları serbest bırakmaya, kan dolaşımını artırmaya ve iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olur.

Profesyonel Medikal Masajın Diğer Masaj Türlerinden Farkı Nedir?

Medikal masaj dışında yapılan diğer masajlar gevşemeye daha odaklı olurken, medikal masajlar kas gerginliğini giderme de daha etkili olur.

Leave a Reply