Yasemin Spa Masaj

Yasemin Spa Masaj Merkezi, 2011 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan, geleneksel ve modern masaj alanında hizmet veren bir aile şirketidir. İşletmemiz kurulduğundan bu yana siz değerli ziyaretçilerimiz için önemli olan, rahatlama, gevşeme ve dinçleşme hislerini müşterilerimize en doğru şekilde ve profesyonellikle yaşatmayı amaçlamaktadır. Sektöre farklı bakış açısıyla bakan bir anlayış ile ilerleyen masaj merkezimiz özel yöntemlerimiz ile bu başarıyı elde etmemize yardımcı olmaktadır. Profesyonel masaj terapistlerimiz, her zaman sizlerin rahatlıkla ulaşabileceğiniz yakın mesafeye konumlandırılıp verdikleri masajların tamamını en yüksek standartlarda gerçekleştirmektedirler.

Güvenilirlik, kalite, memnuniyet, fiyat ve katılımlarımızın ana prensibi müşterilerimizin memnuniyetini garanti edebilmek için daima en iyi çözümleri arayarak, ürün veya bütün hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Özellikle modern ve esnek olmayı hedefleyen tarifelerimiz müşterilerimizin aşağıdaki sektörlerden yararlanmalarına imkan tanıyacaktır: Masaj, Spor Masajı, Fizik Tedavi vb gibi bütün uygulamalarımızda sizlere oldukça etkili hizmetler sunmaktayız

yağlı tayland masajı Aroma terapi masaj uygulamaları google masaj avrupa yakası masaj anadolu yakası masaj

istanbul spa masaj salonu

Yasemin Spa Masaj Merkezi olarak, insan vücudunu yorucu işlerle meşgul olan kamu kuruluşlarından, spor salonlarından, evlerinde Yasemin Spa Masaj Merkezi terapiyi tercih eden kişilere kadar, tüm müşterilerine profesyonel ve güvenilir hizmet sunmak için buradayız. Kaliteli terapistlerimiz, ucuz fiyatlarımız ve geniş seçeneklerimizin sizlere eşsiz bir deneyimin keyfini yaşamanıza yardımcı olacaktır. Özel spa masaj merkezimizin uygulamış olduğu oldukça farklı yöntemler vardır teknolojik ve geleneksel yöntemler kullanılmaktadır bu yöntemler kısaca şöyledir.

EN YAYGIN MASAJ TEKNİKLERİNDEN BAZILARI ŞÖYLEDİR;

İstanbul spa masaj merkezi, masaj yapılacak bölgeye ve amacına göre değişen teknikleri vardır. Özel masaj teknikleri ve masaj çeşitleri birbirinden ayrılır. Masaj tekniklerinden bazıları medikal masaj teknikleri bazıları ise rahatlatıcı istanbul masaj teknikleri olarak anılır. Öfloraj (Sıvazlama tekniği), Petrisaj (Yoğurma tekniği), Friksiyon (Dairesel Baskı tekniği), Tapotman (Avuç içi darbe tekniği), Vibrasyon (Titretme) gibi teknikler, yaygın masaj tekniklerinin arasında sayılır.

Dünyanın her yerinde oldukça popüler olan masajın bazı ülkelerde zaman içinde kültürel bir yeri bile oluşmuştur. Rahatlatıcı Avrupa yakası masaj teknikleri herhangi bir kırık, çıkık, kasılma durumu olmaksızın, vücudu gevşetmek ve stresi yatıştırmak amacıyla yapılan masaj çeşitlerini içerir.

Refleksoloji: Geleneksel masaj teknikleri (Bali Masajı, Thai Masajı, Sıcak Taş Masajı, Shiatsu Masajı) gibi masaj terapi yöntemi olarak kullanılan masaj türlerinin başında geliyor.

Refleksoloji masajı, İsveç masajına göre biraz daha kısıtlı alanlarda geçerli olan bir masaj tekniğidir. Çoğunlukla ayaklara uygulanan Refleksoloji masaj tekniğinin ellere ya da kulaklara uygulanması da normaldir. Refleksoloji masajında amaç vücudun refleks noktalarını uyarmaktır. Vücudun bütün sinir sistemi bilindiği üzere ayaklardan geçtiği için özellikle ayaklara uygulanan Refleksoloji masajında sinir sistemi uyarılır. Refleksolojinin masaj terapi yöntemlerinden biri olarak kabul edilmesinin nedeni de budur. Uzak Doğu toplumlarında oldukça yaygın olan Refleksoloji’de ayak tabanındaki belli noktalara özel baskı uygulanır.

Leave a Reply