Avrupa Yakası Spa Termal Masaj Salonu

Avrupa Yakası Spa Termal Masaj Salonu Yeni olan bu şubemiz 2019 yılında Taksim merkezinde kurularak tıpkı diğer böglelerde bulunan masaj merkezlerimiz gibi sektörün en iyi spa masaj hamam sauna güzellik bakım hizmetlerini sunmak amacı ile göreve başlamıştır. Tek hedefimiz bizler için önemli olan müşteri memnuniyetidir, güler yüzlü ekibimizin özveri ile sunduğu emsalsiz bakım tedavi içerikli hizmetlerle siz değerli misafrlerimize daha iyi bir deneyim sağlamaya çalışmak. Bir güzellik masaj bakım salonunda istenen tüm konfor her zaman bizim özel tasarımlı masaj spa sauna odalarımızda mevcuttur. Deneyimli terapistlerimizin sihirli ve eşsiz dokunuşları ile sizlerin dinleneceğini ve şifa bulacağını İstanbul’un en iyi masaj salonları arasındaki yerimize hakkımızla geldiğimiz bilerek bizlere her zaman güvenebilirsiniz.

istanbul spa masaj masöz avrupa yakası masaj salonu anadolu yakası masaj salonu terapist uzak doğu masaj salonu uluslar arası masaj ulusal masöz ayak masaj anadolu masaj masöz

istanbul masaj spa merkezi

Kullandığımız Malzemeler tamamen organik olarak uzmanlarımız tarafından tse belgeli olarak üretilmekte olup ayrıca her biri güvenilir markalardan temin edilen en modern masaj ürünleri ve teknikleri ile donatılmış, geniş masaj odalarımızda sizlere eşsiz bir şekilde hizmet veriyoruz. Uzmanlaşmış terapistlerimiz, derin doku masajı, klasik masaj, thai masajı, kral masajı, imparator masajı, kraliçe masajı, kleopatra güzellik bakımı, romatizma için fizyoterapi, ayurvedik masaj, holistik masaj, enerji ve meditasyon hareketleri gibi ve daha fazlasını benzersiz bir şekilde sunuyoruz.

Temizlik ve Güvenlik, Standartlarımız Güvenli ortamda sizlere emsalsiz hizmet vermek ve kaygısız bir deneyim yaşamanız bizler için çok önemlidir. Her misafirin masaj odasına girip çıktığında odalarımızı hijyenik koşullara geri getiriyoruz. Unutmayın, bizim rengimiz her zaman ak’dır. Her uygulama sonrası dezenfekte edilen tekstil, cila tekrarlandığı gibi, her odada profesyonel havluların ve tek kullanımlık plastik örtülerin değişmesi de standart olarak uygulanır.

Leave a Reply