hem yatıştırıcı hem de peeling etkisi vardır

İstmasaj Spa masaj merkezi, Çikolatalı masaj uygulaması, çikolatanın başrolde olduğu rahatlatıcı bir masaj uygulamasıdır. Özellikle sıcak çikolata ile yapılan bu masaj uygulamasında, bedeninizin ve teninizin pürüzsüz ve yumuşak olması amaçlanır. Çikolatanın bir masaj uygulamasıyla entegre bir şekilde kullanılmasında ise kesin olmamakla birlikte kozmetik ihtiyaçlardan kaynaklandığı düşünülür. Kakao ile birlikte çikolatanın da aromatik kokusunun etkisiyle hem yatıştırıcı bir güç hem de peeling yapmaya uygun hâle getirir.

istanbul spa masaj masöz avrupa yakası masaj salonu anadolu yakası masaj salonu terapist uzak doğu masaj salonu uluslar arası masaj ulusal masöz ayak masaj anadolu masaj masöz sıcak taş masajı

istanbul spa masaj merkezi

Çikolata ile yapılan İstmasaj Spa masaj uygulamasının öne çıkan bir özelliği de nemlendirme etkisine sahip olmasıdır. Akışkan bir yapıya sahip çikolatalar, hem cilde hem de bedene nem desteğinde bulunarak kuru cildin nefes almasını sağlar. Aynı zamanda içerdiği kakaodan dolayı günlük stres ve kaygıya karşı da endorfin yani mutluluk hormonu salgılamanıza yardımcı olur.

Çikolatalı İstmasaj Spa masaj yaptırarak cildinizin yumuşak ve pürüzsüz görünümünü de desteklemiş olursunuz. Çikolatanın içinde bulunan antioksidanlar, teninizin canlanmasına ve cilt tonunun eşitlenmesine etki eder. Tüm özelliklerine ek olarak çikolatalı İstmasaj Spa masaj uygulaması, aromaterapi özelliği göstererek hoş ve keyif veren çikolata kokusunu buram buram hissedebileceğiniz zevk verici bir deneyim sunar.

Leave a Reply