Master Yapmış Ustalarla Konforlu Ve Güvenilir Hizmet

İstanbul Terapi Spa & Masaj Salonu, 2011 yılında İstanbul Avrupa yakasında açılmış bir spa ve masaj salonudur. Mekan konforu ile güvenilir ve uzman masör ve masözlerini birleştirerek en doğal şekilde tecrübenizi artırmak için tercih edilen ilk adres haline gelmiştir.

Master Yapmış Ustalarla Konforlu Ve Güvenilir Hizmet

Uzun yılların bilgi birikimlerine sahip uzman spa ve masörleri Pink spa salonunda aralıksız hizmet vermektedir. Kaliteli frofesyonel ürünleri ve ortamı ile günlük hayat stresinden arındırmanız mümkündür. Tüm geçerli hizmetler istekleri karşılamak ve huzurlu bir ortamda misafirlerden tam memnuniyet aldırmak üzere tenzil etmektedir.

En Son Teknolojileri Size Öael Yöntemler İle Kullanıyoruz

Profesyonel olarak eğitim almış elemanlarımız tarafından en son teknolojiyi kullanarak sunulan İstanbul Terapi Spa & Masaj Salonu hizmetleri, sadece size özel olarak tasarlanır. Bununla beraber geçerli hizmetler daima müdavimlerin beklentilerini karşılayacak şekilde sürekli revize edilmektedir. Böylelikle en iyisi sunduğumuzdan emin olmak bize güven vermektedir.

spa hama anadolu yakası masaj klasik masaj aromaterapi masaj avrupa yakası masaj internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu istanbul masöz anadolu yakası masöz google masaj aromaterapi masaj klasik masaj

istanbul spa masaj hamam merkezi

Kısa Sürede Görülebilir Sonuçlar

Hizmetlerimizi her zaman geliştirmek için ciddi bir şekilde gayret gösteriyoruz. Bu İçsel ve evrensel spa ve masaj hizmetleri ile, kısa sürede görülebilir sonuçlar ve maksimum avantaj sağlamayı hedeflenmektedir. Müşterilerimizin her defasında beklentilerini karşılaması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İstanbul masaj merkezi olarak sizlere özel olan Akupunktur uygulamamızı tavsiye ediyoruz…

Akupunktur nasıl etki eder?

Akupunktur uygulaması yapılırken cildinize entegre edilen iğnelerin vücutta tam olarak nasıl bir etki oluşturduğu halen tam olarak anlaşılamamıştır. Fakat yapılan son bilimsel  çalışmalar akupunkturun beynimizde pozitif ruh hali sağlayan ve ağrıya karşı etkili maddelerin salınımını arttırdığını göstermiştir. Halk arasında “mutluluk hormonları” olarak adlandırılan bu maddeler serotonin ve endorfinleri içerir.

Yapılan bazı özel deneysel çalışmalar, akupunktur uygulamasının sırt ve eklem problemlerinden kaynaklanan ağrılara karşı etkili olduğunu göstermektedir. İstmasaj.com Ekipleri tarafından Amerika’da yürütülen kontrollü bir araştırma, akupunkturun kronik ağrı üzerinde plaseboya göre daha iyi bir etkisi olduğunu göstermiştir. Bu bilgilerin ışığında aşağıdaki etki mekanizmalarının Akupunktur tedavisinde rol oynadığı varsayılmaktadır:

  • Sinir sistemi aracılığıyla, örneğin endorfinler (endojen ağrı giderici maddeler)
  • Hormonlar aracılığıyla
  • Kan damarlarının aktivasyonu yoluyla
  • Bağışıklığı güçlendirme yoluyla
  • Kasların gevşetilmesi yoluyla

Leave a Reply