Mavi Deniz Spa Masaj Salonu

İstanbul Mavi Deniz Spa Masaj Salonu, 2015 yılında İstanbul Avrupa ve Anadolu bölgelerinde eş zamanlı kurulmuş bir masaj hizmetleri firmasıdır. Amacımız, geleneksel, doğal ve modern masaj tekniklerini bir arada uygulayacak olan kalifiye masör ve masözlerle misafirlerimize en iyi hizmeti vermektir.

Yüksek kaliteli hizmetlerimiz ve çok profesyonel ekibimiz ile her zaman müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için taze ve güncellenmiş ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Odalarımız da şık ve rahatlatıcı ortamda belirlenen yüksek standartlara göre dizayn edilmiş olup etrafınızdaki sakin deniz manzaraları ile misafirlerimizin anti stres terapisi yaşamasını sağlayacak niteliktedir.

Tecrübeli masaj salonu, masaj merkezlerindeki kalifiye masör ve masöz arkadaşlarımız sayesinde tedavi odalarında randevu alarak, geleneksel uygulamaları takip ederken modern teknikler ile sunulan özel masaj hizmetlerimiz ile sizlere özel masaj kürleri, yoga, derin bağlantı ve diğer pilates hizmetleri de sunmaktayız.

Misafirlerimizin biyoenerji seviyelerini artırmak ve vücut fonksiyonlarını dengelemek amacıyla sağlamakta olduğumuz özel masaj terapileri, Yang ve  Yin Çin Yoga Uygulaması, Akupunktur, Refleksoloji Masajı, Sıcak Taş Masajı ile uyku düzenek ve egzersiz hastalıklarına karşı doğal çarelerdir.

istanbul spa masaj masöz avrupa yakası masaj salonu anadolu yakası masaj salonu terapist uzak doğu masaj salonu uluslar arası masaj ulusal masöz ayak masaj anadolu masaj masöz

istanbul masaj spa merkezi

İstanbul Mavi Deniz Spa Masaj Salonu olarak, zaman geçirmenin ve dinlenmenin bir üst düzeyde basit bir heyecan olduğuna inanıyoruz. Sizlere özel ve modern masaj seanslarımızla, her müşterinin sağlığını geliştirerek mutlu, yardımsever, samimi ve ziyadesiyle destekleyici bir ortam sunmak için sizleri masaj uygulama merkezlerimize bekliyoruz bu arada sizlere özel Refleksoloji İstanbul Masajı, ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanarak yapılan bir masaj türüdür. Bir tür denge masajıdır ve kişinin kendini fiziksel, duygusal ve ruhsal açıdan iyi hissetmesini sağlar. Refleksoloji, ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların İstanbul masaj  ile beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır. Özel el ve parmak teknikleriyle refleks noktalarına uygulanan hafif baskı, stresin azalmasını sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açarak vücut fonksiyonlarının normale dönmesi ile uygulanan misafire rahatlama hissi veren bir yöntemdir.

Refleksoloji Masajının Faydaları Nelerdir:
– Derin bir rahatlık hissi verir.
– Gerilim ve stresi azaltır.
– Kan dolaşımını ve kan basıncını düzenler.
– Uykusuzluğu azaltır.
– Detoks etkisi yapar, vücudu katkı maddelerinden ve toksinlerden arındırır.
– Hormonları dengeler.
– Solunumu yavaşlatır ve derinleştirir.
– Hastalığın oluşumunu önceden engeller.
– Duygusal dengesizlikleri düzenler.
Refleksoloji Masajının Uygulanmaması Gereken Durumlar:
– Hamileliğin ilk 6 ayında önerilmez.
– Kanser, damar, şeker hastalığı olan kişilere önerilmez.

Leave a Reply