Profesyonel Spa Masaj

İstanbul Profesyonel Spa Masaj Merkezi, 2001’de İstanbul avrupa yakasında kurulmuştur. Çok kısa sürede bulunduğu bölgenin önde gelen profesyonel spa masaj uygulama merkezleri arasına girmeyi başaran firmamız, modern ve geleneksel masaj tekniklerini kullanarak müşterilerimizle uyumlu olacak şekilde en iyi spa masaj hizmetlerini sunmayı amaç edinmiştir.

Firmamızda, tamamen hijyen kurallarına göre tasarlanmış olan lüks ve eksiksiz olan tarçınlı özel masaj odalarımız bulunmaktadır. Kaliteli malzemelerin ve hijyenin son derece önemli olduğu bu sektördeki her türlü ekipmanların en güncel ve modern cihazlar ile donatılmış olarak kullanıma hazır durumda olmasını sağladık.

Tüm terapistlerimiz, özel olarak işe alım sürecinden geçtikten sonra özel masaj teknikleri, ileri düzey masaj terapisi kursları almış profesyonellerden oluşmaktadır. Bu nedenle hem profesyonellik anlamında hem de verilen eşsiz spa masaj hizmetlerinde en son teknolojiyi sunmaktan asla ödün vermeden siz değerli müşterilerine en iyiyi sunmayı amaç edinmişlerdir.

ulusal masaj salonu avrupa yakası masöz, istanbul masaj, goggle masaj, yahoo masaj, twitter masaj,instagram masaj, facebook masaj,amerika masaj salonu

İstanbul Profesyonel Spa Masaj Merkezi olarak memnuniyet odaklı yaklaşımını, uzman masaj terapistleri ile müşterilerine sevgi ve saygıyla yaklaşması ile nam salmış bir mekan haline gelmişltir. Müşterilerimizin isteklerine tam manasıyla karşılık vermesini bilen eğitimli ekibimiz, son derece samimi ve profesyonel bir ortamda bulunan İstanbul Profesyonel Spa Masaj Merkezimizde ki en iyi hizmetleri sunmaktadır. Sizlere özel olarak sunulan hizmetlerimiz arasında aromatik yağlı masajlar, klasik masaj, thai masajı, kral masajı, tuz masajı, yosun güzellik bakım seansı, medikal masajlar gibi daha birçok farklı ve etkili uygulamalar ile hizmet vermeye devam etmekteyiz…

Leave a Reply