Arsızlar Sıcak taş masajı

İstanbul Arsızlar Spa Masaj Merkezi 2002 yılından itibaren Türkiye’de spa ve masaj alanında hizmet veren en başarılı firmalar arasında lider olarak yerini almıştır. Avrupa yakası merkezli, İstanbul ili içerisinde spa ve masaj alanındaki tüm ihtiyaçları karşılayan tercih edilebilir bir ortamda sizleri ağırlamaktan her zaman büyük gurur duymaktayız.

İstanbul Arsızlar Spa Masaj Merkezi  mükemmel Kalite ve Hizmet Müşterilerimize sağladığımız her hizmeti sonuç odaklı yaklaşımlarımızla donatıyoruz. Çalışanlarımız sayesinde elde ettiğimiz kaliteli ve profesyonel yaklaşımlı hizmet kalitesinin de üstünde transparan bir şekilde hizmetler sunuyoruz.

İnsan Kaynağı İstanbul olunca Özel Arsızlar Spa Masaj Merkezi olarak, engelli bireylere mesleki eğitim vererek fırsat eşitliği sağlamayı hedefliyoruz. Ayrıca mevcut çalışanlarımıza ödüllendirme uygulamalarımız aracılığıyla iyilikseverlik ve motivasyon sağlıyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz Gereği Bu Sektörde sürekli gelişen ihtiyaçları; müşteri memnuniyeti, profesyonel hizmet ve en üst derecede kaliteyi sağlamak üzere gösterdiğimiz özel çaba ile mevcut standartlara uygun hizmetler vermek amacıyla kurulmuştur. Varlığımızı sürdürmek ve markamızı halkımız arasında bilinirliğini arttırmak amacıyla İstanbul Arsızlar Spa Masaj Merkezi  olarak misyonumuza ve vizyonumuza ayak uydurmayı taahhüt ediyoruz. Sizlere özel sıcak bir masaj tavsiyemiz var terapistlerimiz tarafından özenle uygulanan sıcak taş masajı sizlerin de favori uygulamalarınız arasına dahil olacak türden bir masaj yöntemidir.

Sıcak taş masajı

İstanbul Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en iyisidir. Bu tür terapötik istanbul masaj yöntemi, İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı dindirir. Sıcak taş masajı yardımcı olabilir:

  • kas gerginliğini azaltmak
  • kan akışını iyileştirmek
  • ağrıyı hafifletmek
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmak

Arsızlar Sıcak taş masajı sırasında ısıtılmış taşlar tüm vücudunuzun farklı bölgelerine yerleştirilir. Terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı tekniklerini kullanarak vücudunuzun farklı bölgelerine masaj yaparken bir taşı tutabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılır.

İç çamaşırınızı giyerken kendinizi daha rahat hissetmediğiniz sürece arsızlar sıcak taş masaj uygulaması için kıyafet giymeyin . Bir çarşafla kaplanacaksın. Genellikle masaj 90 dakika sürmektedir.

ÖZET:

  • İstanbul Arsızlar Sıcak taş masajı, eklenen ısı nedeniyle bir İsveç masajından daha fazla kas gerginliğini azaltabilir.
  • Bu tür bir masaj genellikle bir İsveç masaj uygulamasından daha pahalıdır.

Leave a Reply