Avrupa yakası özel spa ve masaj salonu

Özel İstanbul Masaj Ve Spa Merkezi Uygulamaları Uzakdoğu kültüründen doğup ve geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan Anadolu yakası ayurveda masaj uygulaması kelime anlamı olarak “yaşam bilimi” manasına gelmektedir. Bu öğreti doğrultusunda uygulanan ayurveda masaj seansı ise, bedenimizin her noktasının diğer alanlar ile bağlantılı olduğu tezini öne sürerek bu bağlantıları sağlamlaştırmayı ve dolayısı ile zihinsel ve fiziksel olarak rahatlamayı amaç edinmiştir.”

Anadoly yakası Spa Masaj Merkezi, Ayurveda masaj uygulaması İç balansınızı sağlayarak fiziki ve zihin bağlantınızı güçlendirmenizi sağladığından hem bedensel hem de psikolojik etkileri bakımından uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

aroma terapi masaj uluslar arası masaj internasyonel masaj google masaj hot mail masaj twitter masaj

istanbul masaj salonu

Ayurveda istanbul masaj uygulamasının en önemli özelliği belli oranda ısıtılmış doğal özlü yağlar ile uygulanmasıdır. Susam yağı, Hindistan cevizi ya da biberiye yağı gibi oldukça saf ve aromatik yağların, beden sıcaklığını biraz geçecek miktarda ısıtılması ile kalifiye masöz ve masörler tarafından uygulanmaktadır. Ümraniye Masaj uygulaması özellikle baskı noktalarına yapılır. Genel olarak omurga, baş, göğüs, ayak gibi noktalara fiziki ağırlığını kullanılarak ritmik biçimde yapılan ayurveda pendik masaj uygulaması Thai masaj uygulaması gibi sert değildir, daha çok rahatlatıcı ve dinlendirici özellikte orta sertlikte yapılan bir yöntemdir.

Taksim Aromaterapi Masajını uygulayan terapistin yeterli bilgiye sahip olması çok önemlidir, çünkü ehil eller tarafından uygulanan Maltepe Ayurveda thai masaj uygulamasının fiziksel ve zihinsel olumlu etkisini kısa bir an içerisinde hissetmek mümkündür . Beşiktaş Ayurdeva masaj uygulaması dört ana noktaya ve saat yönünü takip edecek şekilde uygulanmaktadır. Karın, alın bölgesinin tam ortası, göğüs kafesi kemiğinin uç noktası ve ayaklara parmak uçları ve avuç içleri ile dairesel hareketlerle istanbul masaj uygulanır. Her gün uygulanabilecek bir masaj terapisi olan bebek ayurveda masaj uygulaması, özellikle yoğun stres altında çalışmak zorunda kalanlara, sınavlara hazırlanan stresli öğrenciler ile eklem ve adale ağrılarından şikayetçi bireyler için idealdir. Hamileler, cildinde açık yarası bulunanlar, bedeninde ağrılı şişlikler bulunan kişiler ile deri enfeksiyonuna sahip kişiler için de istanbul spa ayurveda masajı uygulanması sakıncalıdır. Lütfen masaj uygulamalarından önce istanbul masaj terapistinizi sağlık durumunuz hakkında bilgilendiriniz. Daha detaylı bilgi için Avrupa Yakası Spa Masaj Merkezi Müşteri Temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz…

Leave a Reply