Buhar ağrıyı dindirir ve ter aracılığıyla toksinlerin ortadan kaldırılmasına katkı sağlar

istmasaj spa hamam merkezi, Aquatherapi yani su terapi uygulamaları ile kendinize yeni bir sayfa açın,

Aquatherapi masaj uygulaması: Hidro terapi olarakta bilinen Aqua therapi vücudumuza en az masaj uygulamaları kadar yararlı tekniklerden biridir. Su püskürtülmesi ve su jeti, bedene masaj uygulaar. Ayni zamanda deri yüzeyinde bulunan asab uçlarının uyarılması ağrıların giderilmesine ve kan dolaşımının düzenlenmesine sebep olur; rahatlama sağlar. Aqua therapi yüksek tansiyon ve kalp hastalıkları tanısı konmuş kişilere önerilmemektedir.

İstmasaj Hamam Buhar Banyosu: Buhar banyosu tüm bedeninizin terlemesine neden olur. Buharın bir bütün olarak bedenimiz üzerinde yatıştırıcı etkileri vardır; ağrıyı dindirir ve ter aracılığıyla toksinlerin ortadan kaldırılmasına katkı sağlar. Dokularınızda yumuşamaya sebep olur. Ayrıca su terapisi derinin yenilenmesine de yardımcı olur.

Banyo: Çeşitli tüm vücut banyoları Aqua therapinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Aromatik banyolar, bitki banyoları, keselenme ve geleneksel yöntemlerin rahatlatıcı ve tedavi edici etkilerini unutmamakta gerekir.

ulusal masaj salonu avrupa yakası masöz, istanbul masaj, goggle masaj, yahoo masaj, twitter masaj,instagram masaj, facebook masaj,amerika masaj salonu ulusal masaj salonu

istanbul masaj salonu

Duş: Su püskürtme ve dökme, ağrıyı dindirmek ve gevşemeye yardımcı olmak üzere bedeninize doğrultulan sıcak ya da soğuk su püskürtülmesi ile olur. Hücreleriniz canlanır ve yenilenir.

Kompres: Toksinlerin uzaklaştırılması amacıyla, tüm bedeninizi ya da bir bölümünü sarmak için nemli bezler kullanılmaktadır.

Enema: Temiz su akıntısıyla, biriken atık maddeleri temizlemek amacıyla aşağı yukarı yarım saat süreyle rektum aracılığıyla kalın bağırsakların temizlenmesi işlemidir.

Aquatherapi masaj uygulaması Teknikeri, yaralanma, hastalık, ortopedik özür, hareket sistemi bozuklukları ve çeşitli hastalıklardan kaynaklanan ağrı ve fonksiyon bozukluklarında hekimin koyduğu tanı ve belirlediği tedavi planına göre, suyun katı hali (buz) sıvı ve gaz hali (buhar) olarak hastaya tedavi aracı olarak uygulayan kişidir.

Leave a Reply