Özel hastane standartlarının üzerinde hizmet

Özel Yaşam Spa Masaj Merkezi, 2003 yılından bu yana İstanbul anadolu yakasında kurulmuş olan ve vücut masajı sektöründe mükemmel hizmet sağlayan bir işletme olarak öne çıkmış durumdadır. Müşterilerimizin make up, saç stili dahil olmak üzere en son teknolojiyle donatılmış salonlarımızda güzellik, spa, masaj hizmetlerinden yararlanabilmelerini sağlamak, hepsine eşit fırsatlara ulaşma olanağı sunmak bizim en önemli ve öncelikli ilkelerimizden birisidir.

Özel Yaşam Spa Masaj Merkezi en iyisini sunmaktan asla geri durmuyoruz. Misyonumuz, aynı zamanda bölgemize kaliteli vücut masajı hizmetleri sunmak ve müşterilerimizi konforlu bir ortamda en iyi hizmeti almalarını desteklemektir. Özel Yaşam Spa Masaj Merkezi, tüm müşterilere her zaman kusursuz hizmet sunmada kendini kanıtlamıştır.

Özel Yaşam Spa Masaj Merkezi, müşterilerinin rahatlamalarını sağlamak için uzman ekibi ile vip hizmetleri ile meşhur hastane standartlarının üzerinde hizmetleri dikkate alınarak tasarlanmış masaj odaları sunmaktadır. En son teknolojik ekipman ve uygulama koşullarıyla Özel Yaşam Spa Masaj Merkezinde, üstün kalite genel masaj ve terapiler her zaman keyfi almanızı sağlayacaktır.

Güzellik ihtiyaçlarınıza tam olarak hitap eden Özel Yaşam Spa Masaj Merkezi, her zaman memnuniyetinizi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyor. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenilirliği hepimizin en önemli başarısıdır. Kalite ve hijyen standartlarının en üst düzeyde olduğu Özel Yaşam Spa Masaj Merkezi, tüm müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya ve bunu evde hissetmelerini sağlamaya devam ediyor. Özel Yaşam Spa Masaj Merkezi olarak bu arada sizlere masaj merkezimize özel uygulamalarından olan sıcak bir masaj yöntemimizden söz etmek istiyoruz…

Sıcak taş masajı

Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en iyisidir. Bu tür terapötik istanbul masaj, İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı dindirir. Sıcak taş masajı yardımcı olabilir:

  • kas gerginliğini azaltmak
  • kan akışını iyileştirmek
  • ağrıyı hafifletmek
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmak

Sıcak taş masajı sırasında ısıtılmış taşlar tüm vücudunuzun farklı bölgelerine yerleştirilir. İstanbul masaj terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı tekniklerini kullanarak vücudunuzun farklı bölgelerine masaj yaparken bir taşı tutabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılır.

İç çamaşırınızı giyerken kendinizi daha rahat hissetmediğiniz sürece sıcak taş masajı için kıyafet giymeyin . Bir çarşafla kaplanacaksın. Genellikle masaj 90 dakika sürmektedir.

ÖZET:

  • Sıcak taş masajı, eklenen ısı nedeniyle bir İsveç masajından daha fazla kas gerginliğini azaltabilir.
  • Bu tür bir masaj genellikle bir İsveç masajından daha pahalıdır.

Leave a Reply