Yoğurma çekme ve germe

İstanbul spa masaj merkezi, 2004 yılından bu yana istanbul , anadolu yakasının en iyi spa masaj merkezi olarak hizmet vermeye devam ediyor ve hizmete başladığımız günden itibaren bütün geleneksel yöntemleri modernize eden bir spa masaj salonu olarak vazgeçilmezler arasına girdik. Şimdiye kadar Ege ve marmara bölgelerinin en sevilen spa masaj salonlarından biri olduk.

Uzman kadromuzla beraber siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak çözümler sunmaya devam ediyoruz. Terapistlerimiz profesyonel olarak sertifika almış kalifiye kişiler olup, deneyimli ekiplerimiz tarafından her zaman uygun ve en üst düzey sağlık koşullarında hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin güvenliği her zaman öncelikli olduğundan, ayrıca tüm disiplinlere doğru temizlik kurallarını uyguluyoruz ve termal masaj uygulama protokolü açısından riskli durumları önlemek adına geniş ölçüde hem profesyonel hem de personel güvenliği temin ediyoruz.

Birçok deneyim kazandıktan sonra, sizi sevindirecek bir atmosfer oluşturarak, siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Özenli ve eğitimli masözlerimiz ile memnuniyetinize sunacağımız tüm rahatlama terapilerinin etkisini fazlasıyla hissedebileceksiniz. İstanbul spa masaj merkezinde, konuklarımızı her zaman aile ortamında hissettirmekten büyük bir keyif alıyoruz.

avrupa yakası masöz istanbul masaj salonu istanbul masaj masöz avrupa yakası masaj salonu anadolu yakası masaj salonu terapist uzak doğu masaj salonu

istanbul masaj salonu

Oluşturduğumuz özel bir ortam vasıtasıyla, misafirlerimizin sağlık ve konfor ihtiyaçlarını ön plana alarak, sizin için gerçekten anlamlı bir hizmet sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaparak, tecrübeli terapistlerimizin sizin için kaliteli sağlıklı ve hazırlanmış sağlık peklerinden oluşan fitoterapilerini ve çeşitli türlerde masaj tedavileri sunuyoruz.

Misyonumuz konuklarımıza dostça bir çevrede iyi bir tedavi eşliğinde sıcak ve samimi bir ambiyans sunmak ve onlara en yüksek kalite standartlarına sahip kusursuz isveç masajı klasik masaj hizmeti vermek için özel olarak tasarlanmış bir ortam oluşturmaktır. Yaptığımız her şeyde kalite standartlarını yakalamaya çalışıyoruz, bu yüzden Sibel Masaj endüstrinin lider bir markası haline gelmiştir.

Masaj uygulamalarının en standart halini birçok klinikte, spor salonunda ve spa merkezlerinde bulabilmeniz mümkün. Terapi göreceğiniz yer neresi olursa olsun, İsveç masajı ile “masaj terapisi” terimlerinin sıklıkla aynı anlamda kullanıldığını görebilirsiniz. İsveç masajının temelini, masaj uygulamasının Asya formlarındaki enerji temelli tarzdan çok, Batı’nın anatomi ve psikoloji konseptleri oluşturuyor. İstanbul masaj terapistleri genellikle masaja losyon ve yağların da yardımıyla genel vuruşlarla başlıyor. Daha sonra bu genel vuruşların yerini, problemli alanları belirlemek için uygulanan spesifik vuruşlar alıyor.

İsveç masaj terapisinde 5 temel vuruş tipi bulunur:

  • Efloraj: Uzun ve sakin vuruşlar
  • Petrisaj: Yoğurma, çekme ve germe
  • Ovma: Küçük dairesel hareketler
  • Dokunma: Vurma
  • Titreşim: Sallama ve sarsma

İsveç masajı tüm vücut kaslarında rahatlama sağlar. Eğer bir sakatlığınızın iyileşme sürecindeyseniz bu teknik size iyi gelebilir.

Leave a Reply