Masaj bedensel ve ruhsal olarak yenilenmenizi sağlar

İstmasaj Spa Masaj Merkezi, Lüks oteller, Spa ve Masaj deneyimlerinin odağıdır. “Sudan Gelen Sağlık” anlamına gelen Spa, su, yağlar ve özel taşlar ile yapılan terapi, bakımlar ve masaj uygulamalarını ifade eder. Lüks bir otelde Spa veya masaj deneyimi yaşamak, bedensel ve ruhsal olarak yenilenmenizi sağlar. Bu yazıda, İstmasaj Masaj SPA merkezini ve fitness salonunu inceleyerek, bu tür bir deneyimin ne gibi faydalar sağlayabileceğini keşfedeceğiz.

avrupa yakası masaj masöz istanbul anadolu yakası masaj google masaj hotmail masaj yahoo masaj internasyonel masaj salonu yeni masöz terapist

istanbul spa masaj hamam salonu

İst Masaj Spa Merkezinin Olanakları

İstmasaj Spa Masaj Merkezi, modern ve lüks bir ortamda tasarlanmış spa ve hamam merkezine sahiptir. Sertifikalı kalifiye ekip, ten, el, ayak ve vücut bakımları sunarak siz değerli misafirlerin kendilerini yeniden doğmuş gibi hissetmelerini sağlar. Profesyonel masaj uygulama terapistleri, beden ve yüz bakımları ile misafirlerin ihtiyaçlarına özenle yanıt verir Merkezimizde, kapalı havuz, kapalı çocuk havuzu, altı adet jakuzi ve tam donanımlı bir fitness merkezi bulunmaktadır.

Türk Hamamı

İstmasaj Spa Masaj  Merkezi Fakı ile Türk hamamı deneyimi, ılık ve nemli bir ortamda gerçekleşir. Sıcak bir taş platformunda dinlenirken bedeninizi terletmek, ardından özel bir keseleme ve köpük masajı ile cildi tazelemek bu deneyimin bir parçasıdır. Türk hamamının sakinleştirici etkisi, bedeninizdeki toksinlerin atılmasına, teninizin yumuşak ve pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olur.

Leave a Reply