Doğanın Biz insanlara sunduğu en özel imkanlardan olan spa ve masaj

Doğanın Biz insanlara sunduğu en özel imkanlardan biri olan Spa,Latince de “Selus Per Aqua” anlamı taşıyan, Türkçe manası ile “Sudan Gelen Sağlık” veya “Su ile Gelen Sağlık” demektir.

Avrupa’da oldukça yaygın bir şekilde kullanılan Spa imkanlarının kökeninin Romalılara dayandığı bilinmekte olup merkezimizde masaj uygulamaları ile birlikte sunulmaktadır.

Genel anlamda su ile yapılan bakım ve terapileri kapsamakta olup. Bu hizmeti sunan yerlere de Spa Merkezi veya Spa Salonu adı verilmektedir.

Özellikle Selülit tedavisi, cilt bakımı, rahatlamak, canlanmak, yüz ve cilt bakımlarını yaptırmak, stres atıcı masaj uygulamaları, temizlenmek gibi alanlarda spa’dan faydalanılır.

Uygulamaların su ile yapılmasının yanı sıra aromalı yağlar, şifalı taşlar, doğal bitki özlü karşımlar eşliğinde, alanında uzman profesyonel masör veya masözler ile uygulanmaktadır.

Siz de uygun fiyat ve kusursuz hizmet hizmet politikası sunan İstanbul Spa ve Masaj Merkezi ne gelin, stres ve ağrılarınızdan kolay bir şekilde kurtulun.

spa merkezi aromatik masaj masöz google masaj yahoo hotmail instagram facebook twitter masaj

istanbul masaj salonu

Merkezimizde Dikkat edilmesi gereken bir kaç kural;

Spa salonunda rahatlık ve ferahlama öncelikli olduğundan lütfen cep telefonu veya rahatsızlık verebilecek elektronik cihazlarınızı görevli arkadaşlara teslim etmeniz önemle rica olunur.

Vücudunuz ile alakalı herhangi bir sağlık problemi olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olmalı, spa veya masaj uygulamalarına başlamadan uzmanlarımızı bu konuda bilgilendirmelisiniz.

Silikon bazlı veya türevi malzemeler hariç uygulama merkezi içerisinde rahat hissettiren şeyler giyebilirsiniz.

Leave a Reply