Güneşin zararlı ışınlarından koruyucu kremlerin kullanımı gerekli ve zorunludur

Bir tür gençleştirme ya da yaşlanmaya karşı önlem alma bakımları olarak bilinen Anti aging, (yaşlanmayı geciktirici) uygulamalar sadece cilt için değil tüm vücut ve beden ruh sağlığı için de koruyucu önlem almak amacıyla uygulanılabilmektedir.

Günümüz yaşam ve beslenme standartları göz önünde bulundurulduğunda özellikle istanbul gibi büyük şehirlerde cildimizin zamanından önce yaşlanması yani hızlı hücre kaybı yaşaması, nemsizlik, ciltte aşırı kuruluk, kolajen dokunun erken kaybı, yeterli su tüketilmemesi, aşırı derecede sigara veya alkol kullanımı, stres, hormonsal bozukluklar, yanlış kozmetik ürünleri kullanmak, güneş ışınlarından gerektiği gibi korunmamak, sedanter (aktivite eksikliği) yaşam, hava kirliliği, oksijensiz ortamda çalışma, yetersiz ve kalitesiz cilt bakımları gibi nedenlerle oluşabileceği gibi tamamen genetik faktörler ile de zamanından önce yaşlanma belirtileri başlayabilmektedir. istmasaj.com olarak sizlere en iyi hizmeti sunan spa masaj hamam ve güzellik merkezlerinin adreslerini bünyemizde kayıt altına almadan önce gerekli araştırmaları yaparak yeterli güveni veren uygulama merkezlerini yayınlamaktayız.

Özellikle biz insanların dış görünüşünü dolayısıyla ruhumuzu etkileyen yaşlanma belirtilerini geciktiren Anti aging bakımlarında ilk kural önlem almaktır. Öncelikle yaşlılık izlerinin kırışıklık ve kollajen kaybı gibi durumların oluşmasını engelleyecek bakımlar yapılmadır. Düzenli ve kişiye özel ,uzman ve kalifiye kişiler tarafından yapılacak cilt bakımları ve yaşam düzenlenmesi ile bu belirtiler kolaylıkla geciktirilebilmektedir.
ANTİ-AGİNG YANİ YAŞLANMAYI GECİKTİRİCİ BAKIM UYGULAMALARI
-Tıbbi altın bakım cilt temizleme
-Tıbbi havyar-inci bakım cilt temizleme
-Tıbbi kollajen bakım cilt temizleme
-Cilt ütüleme radyo frekans ile
-Ozon sauna
-Kimyasal peeling
-Dermapen
-Anti aging ev bakımlarının düzenlenmesiTüm bu uygulamalar tek başına yapılabileceği gibi cildin durumuna göre kombin bakımlar da uygulanabilir. Ayrıca bakımlar esnasında ve sonrasında güneşin zararlı ışınlarından koruyucu kremlerin kullanımı gerekli ve zorunludur. Daha sağlıklı ve bakımlı günler yaşamak için mümkün olduğu kadar spa masaj hamam ve güzellik uygulamalarından yararlanmanız sizler için oldukça yararlı olacaktır…

Leave a Reply