Güzellik Ve Masaj

Özel İstanbul Güzellik Ve Masaj Merkezi 2001 yılında istanbul merkezli olarak kurulmuştur. Şirketimiz, profesyonel spa ve masaj hizmeti veren lüks bir masaj tesisidir. 23 yıl boyunca sürekli olarak büyüyen ve gelişen Özel İstanbul Güzellik Ve Masaj Merkezinin amacı, rahatlayan farkı hedefleyen güçlü ve kaliteli spa termal masaj hizmetleri sunmaktır. Çeşitli termal masaj tekniklerini birleştirerek tamamen kişiye özel tedavi programları oluşturan uzman terapistler aracılığıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Özel İstanbul Güzellik Ve Masaj Merkezi olarak, her müşterinin beklentilerini karşılamak için yoğun çaba harcıyor. Tüm personelimizin, masaj ve spa terapi tecrübeleri ile eşsiz hizmet kalitesinden ödün vermeden en iyi deneyimi elde etmek için çaba harcadığını belirtmekten mutluluk duyuyoruz. Hazırladığımız özel sağlık ve güzellik protokollerini uygulayarak, siz değerli müşterilerimizin sağlığı, güvenliği ve sürdürülebilirlik anlayışına inancımızı deklare ediyoruz.

Profesyonel spa masaj uygulama ortamının eklenmesiyle, müşterilerimize terapistlerimiz tarafından uygulanan anti stres, meditasyondaki ve diyet rehberliği gibi hizmetler, aynı zamanda mevcut cilt kremi ve aromatik masaj yağları gibi lüks ürünleri de sunuyoruz. Bizim salonumuza gelerek, kaygıdan ve stresden feragat etmek isteyenlere en iyi sonuca ulaşmalarında yardımcı oluyoruz.

spa güzellik uçucu yağlar ulusal masaj salonu uluslar arası masaj yöntemi google masaj twitter masaj hotmail masaj instagram asaj istanbul masöz sıcak taş masaj spa merkezi

intanbul spa masaj güzellik salonu

Özel İstanbul Güzellik Ve Masaj Merkezi, hem profesyonel hem de özel spa termal masaj hizmetleri sunarak, konfor ve doğal enerjinin arzulanan denge oranını arttırmayı seçti. Her müşteri için en iyi nefes alma teknikleri, rahatlatıcı ve doğal spa termal masaj teknikleri ve hoş uygulama programları sunmaktan gurur duyuyoruz. Özel İstanbul Güzellik Ve Masaj Merkezi, müşterilerine ve vücutlarına saygılı olmalarından asla ödün vermez.

  • Sizlere özel olarak uyguladığımız bazı masaj çeşitlerimizi aşağıda belirttik ve bu masaj uygulamaları sadece terapi seanslarımızın bir kısmını oluşturmaktadır daha detaylı bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.
  • Klasik Masaj; Sert vuruşlar eşliğinde dairesel hareketler ve ovma gibi hareketleri barındıran masaj türüdür.

    Thai Masajı; Vücudumuzda ki esnekliğimizi arttırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

    Arometerapi Masajı; Bu masajı diğer masaj türlerinden ayıran en belirgin özellik bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanarak uygulanan bir masaj türüdür.

    Reflekseloji Masajı; Ayak refleksoloji masajı, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları gibi gün içerisinde spor  veya  iş yaparken kişileri rahatlatmak için uygulanır.

    Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Leave a Reply