Lenf Drenaj Masajı Nelere İyi Gelir

İstanbul Özel Spa Masaj Center 2001 yılında İstanbul’un Bakırköy ilçesinde kurulmuştur. Yirmi üç yıllık kurumsal tecrübenin temelini, Geçmişten günümüze kadar getiren bir anlayışla spa ve masaj merkezi olarak hizmet sektörüne girmiştir. Kuruluşundan bu yana, spa masaj ve sağlıklı yaşam konusunda ön plana çıkmaya devam ederek çevresindeki insanların rahat ve sağlıklı yaşama olanağı vermeye çalışmaktadır.

Lüks Ortamıyla İstanbul’da özel odalarında, dinlenme ve rahatlama arayışı içinde olan bireyleri modern anatomi ve fizyolojik uygulamalar ile özel masaj ihzmetlerini deneyimlemelerine davet etmektedir. Konukların ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunmak amacıyla, lüks ortamı ile ünlüdür. Dahası, çalışan personeli müşterilerin gereksinimlerine İstanbul Özel Spa Masaj Center olarak özel uzmanlıklarla cevap vermektedir. Müşterileri, içeri girdiklerinde sakinleşmiş ve her zaman çok nezih hissetmesini sağlamak için tüm İstanbul Özel Spa Masaj Center terapistlerinin eğitimli profesyoneller olduğunu söyleyebiliriz.

İstanbul Özel Spa Masaj Center, spa ve masaj merkezi olmasının yanı sıra, aynı zamanda profesyonel, bilgili ve üst düzeyde destek sunan bir ekip tarafından desteklenmektedir. Bu hizmet,  bütün müşterilerin en ideal şekilde hizmet almalarını sağlamak için doğru cevaba gitmektedir. İstanbul Özel Spa Masaj Center her müşterinin istekleri doğrultusunda özelleştirilmiş olarak ele alınmakta ve ekipteki profesyoneller, her zaman müşterilere destek vermektedir. Bundan sonraki noktalara ulaşmak veya nefes almak için müşterilerin ihtiyacı olan ekstra özellikleri görmek amacıyla, perspektifleri her zaman mercek altındadır.

İstanbul Özel Spa Masaj Center, temel gereksinimleri ve özelleştirilmiş güncel istekleri destekleyen mükemmel ve mutlu konuklar gerçeğini hedeflemektedir. Günümüzde, kaliteli hizmetler sunmak ve müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla mihenk taşı olarak servis sunmaktadır. İstanbul Özel Spa Masaj Center, zengin içerikli terapi programları ile müşterileri ve çalışanlarının üst seviyede spa ve masaj keyfini yaşamalarını amaçlamaktadır. Sizlere özel masaj uygulamalarımızdan olan Lenf Drenaj Masajından Biraz bahsetmek istiyoruz;

Lenf Drenaj Masajı Nelere İyi Gelir?

 

Lenf drenaj masajının genel sağlığınız üzerinde olumlu etkileri vardır. Çünkü lenf, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasının anahtarıdır. Lenf drenajı ve akışını geliştirmek size birçok açıdan fayda sağlar.

Lenf Drenaj masajı:

  • Basit soğuk algınlığı ve virüslere karşı korur; vücudunuzun enfeksiyonlarla savaşmasına yardımcı olur ve iyileşme ve toparlanma sürecini hızlandırır.
  • Vücudun su tutmasının önüne geçebilir. Lenf sisteminin pompası olmadığı için, eğer uzun süre hareketsiz kalırsanız lenf akışı zorlaşır. Zaman zaman ellerinizin ve ayaklarınızın şişmesinin sebebi de budur.
  • Lenf Drenaj masajı, Kilo verme sürecini hızlandırır. Lenf sisteminin gelişmesiyle metabolizmanızı hızınız da gelişir. Bu sayede kalori harcamanız da artar.
  • Manuel lenf drenaj, lenfödemin tedavisinde de kullanılır.

Lenf Drenaj Masajının Cilt Yapısına Etkisi

  • Bedeninizdeki Şişkinlikleri ve lekeleri azaltır.
  • Temiz ve sağlıklı gözeneklere sahip olmanızı sağlar.
  • Yaralı dokuların iyileşmesini hızlandırır. Örneğin teninizdeki çatlaklarının görüntüsünü düzeltir.
  • Selüliti azaltır. Bu tekniğin uygulandığı alanlarda özellikle kan akışı ve sirkülasyon artar, bu sayede selülit görünümüne sebep olan atık toksinler vücuttan atılır.

Eğer hamileyseniz, hamilelik şüpheniz veya herhangi bir sağlık sorununuz varsa, düzenli bir ilaç tedavisi görüyorsanız, yakın zamanda bir operasyon geçirdiyseniz ve herhangi bir şeye alerjiniz varsa lütfen İstanbul masaj terapistinizle bunları paylaşmayı unutmayın.

Leave a Reply