Yoğun iş temposundan yorgunluğunuzu atmak için katılabileceğiniz aktiviteler

İstabul’a tatile geldiğiniz zaman mutlaka özel olarak tasarlanmış Spa Masaj Hamam odalarımıza gelmelisiniz. İstanbul Spa Masaj Hamam  Hizmetlerimiz ile rahatlatmanın yanı sıra sağlığınız içinde yararlıdır. Cildinizi temizler, kan dolaşımını arttırır, toksinleri atar, stresten kurtulmanıza yardımcı olur. Vücudunuzu ve ruhunuzu tatilde yenilemek için eşsiz bir aktivite imkanı olabilir. Faydaları burada saymak yerine iki ila üç saat süren bu aktiviteleri mutlaka denemelisiniz.

İstanbul Spa Masaj Hamam Merkezi

istanbul’a gelen yabancı ziyaretçilerin en çok tercih ettiği aktivitelerden biridir. Bu yüzden pek çok otel bünyesinde Türk Hamamı hizmeti verilmektedir.  Bu oteller gün boyunca açıktır. Bu yüzden hamama istediğiniz saat diliminde gidebilirsiniz. Daha çok rahatlama, yoğun iş temposundan yorgunluğunuzu atmak için katılabileceğinizi düşünmenizi gereken bir aktivitedir.

spa merkezi aromatik masaj masöz google masaj yahoo hotmail instagram facebook twitter masaj

   istanbul spa masaj hamam merkezi

Yabancı ve yerli misafirlerin bölgemizi ziyaretleri sırasında ilk olarak sordukları ve katıldıkları aktivite olmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi, keseden sonra vücuttaki gözeneklerin daha rahat hava alması sebebi ile bronzlaşmanın daha kolay olmasıdır. Bu yüzden tatil için ülkemizi tercih eden özellikle yabancı turistlerin kısıtlı tatil zamanlarında en kısa sürede bronzlaşmayı elde etmek için en büyük tercih sebebidir.

Türk Hamamı ayrıca internet sitemizde sunulmuş olan program haricinde masaj türleri ve imkanlarından faydalanabilme imkanı sunmaktadır. Örneğin tıbbi masajlar, buhar odası, selülit masajı thai masajı isveç masajı sultan masajı dört el masajı imkanlarından da ekstra ücretler karşılığında faydalanabilirsiniz.

Standart Paketimiz Hakkında

Anadolu yakası otantik değerlere sahip bir spa masaj hamam merkezi arıyorsanız, doğru yerdesiniz demektir.  İstanbul Spa Masaj Hamam, çok kapsamlı bir pakettir. Paketimiz dahilinde ücretsiz otel transferi, temiz ve hijyenik havlular, sabun, sauna hizmetleri, yağlı masaj uygulaması ve  köpük masajını kapsamaktadır.  Anadolu yakası ve çevresinde ki bazı hamamlar da uygulama odaları bayan ve erkek olarak ayrı değildir. Ama bizim hamam bölümünde bayan ve erkekler ayrı mekan içerisinde yer almaktadır.

Leave a Reply