Kronik hastalıkları bulunan kişiler kramp açısından risk altında

İstmasaj Spa Masaj Merkezi, Genellikle yaz dönemlerinde ortaya çıkan yoğun terleme ve yorgunluk krampları arttırabiliyor. Özellikle yüzerken belirli bölgelerde oluşan kramplar boğulma tehlikesi yaratabiliyor. Bu nedenle yüzme bilgisi iyi olmayan bireylerin kramp girme ihtimaline karşın boylarını geçmeyen yerlerde yüzmesi öneriliyor.

Özellikle hamile bayanlar , yaşlılar ve şeker, böbrek ile kalp hastalığı gibi kronik hastalıkları bulunan kişiler kramp açısından risk altında. Kullanılan bazı ilaçlar da ( idrar söktürücüler gibi ) kramp riskini artırabiliyor. Bu nedenle ilaç kullanıyorsanız mutlaka aile hekiminize danışıp yazın nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin.

ulusal masaj salonu avrupa yakası masöz, istanbul masaj, goggle masaj, yahoo masaj, twitter masaj,instagram masaj, facebook masaj,amerika masaj salonu ulusal masaj salonu

istanbul masaj salonu

öğlen saatleriden dört surlarına kadar sıcaklık artışı nedeniyle vücuttan su ve mineral kaybı yüksek seviyede olduğu için sağlık açısından riskli saatlerdir.

Masaj uygulamaları sayesinde Kramp riskinden kurtulmak için kramp sırasında hafifçe bölgeye masaj yapmak açılmasını hızlandırabiliyor. Kramp oluşmaması için kendimizi yoracak zorlayıcı aktivitelere girmemek , engel özel bir hastalığımız yoksa bol su yanında ayran gibi mineralden zengin içecekleri tüketmeyi öneriyoruz.

Eğer sık kramp geçiriyorsanız bu bir hastalığın habercisi de olabilir mutlaka bir hekime başvurun. Ayrıca istanbul un en iyi masaj merkezlerinde seçeceğiniz bir masaj uygulaması ile kramp riskini ber taraf edebilir korkusuz bir şekilde istediğinizi yapabilirsiniz…

Leave a Reply