Lipo masaj tekniği

Diyetisyen & Terapist Gamze ve çalışma arkadaşları, İstanbul diyet ve masaj merkezi konum olarak İstanbul’un Ümraniye semtinde hizmet vermektedir. Sektörümüzde uzmanlaşmış ve güvenebileceğiniz tecrübeli bir diyetisyen ve terapistler olarak sizlere kişisel bakım ve sağlık danışmanlıklar vermeyi kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. Çeşitli diyet programlarımız ile sizlere ideal kilo ve tedavi önerileri sunuyoruz. Sağlıklı beslenmenin hayatınızda ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Diyetisyen & Terapist Gamze olarak; diyetisyenlik ve psikolojik danışmanlık hizmetlerimizle ihtiyaç duyduğunuz önemli alanlarda size yardımcı olmayı kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız. İstanbul’un Ümraniye semtinde yer alan kliniğimizde geleneksel beslenme önerilerini, rahat yaşam tarzını ve sağlıklı beslenmeyi hedeflediğimiz ideal vücut ağırlığına ulaşmak için çeşitli programlarımıza tek tek yaklaşıyoruz. Diyetisyen & Terapist Gamze, Bireyin yaşam tarzı, hem fiziksel hem de zihinsel sağlığına çok önemli etki eder. Bu nedenle her bireyin ihtiyaç duyacağı özel programlar şekillendirerek gerçekçi hedefler belirliyoruz.

türkiye masaj spa izmir antalya avrupa yakası masaj istanbul masaj anadolu yakası google masaj hotmail masaj yahoo masaj masöz internasyonel masaj salonu internet masöz adresi

istanbul spa masaj merkezi

Ayrıca, Diyetisyen & Terapist Gamze tüm müşterilerimize kişisel dikkat ve kaygılar sunarak bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda destek veriyoruz. Özellikle kişisel programlarımızın seçimine ve uygulamaya yönelik olarak oluşturduğumuz yapı, zamanla mükemmel sonuçlar elde etmeyi garanti ediyor. Programlarımızın her aşamasında, geleneksel beslenme yöntemlerin yanı sıra boş kaloriyi en aza indirmeliyiz. Sizlere bölgesel selülitlerle ilgili etkiye saip olan lipomasaj yani vakumlu masaj tekniğimizi tavsiye ediyoruz.

Lipomasaj (LPG) Tekniği Nedir?

Cilt sorunlarının ortaya çıkmasına sebep olan şey ise cildi gergin tutan dokuların zayıflamasıdır. LPG yöntemi de bu dokulara müdahale eden ve cerrahi olmayan bir yöntemdir. Selülit ve diğer cilt sorunlarının tedavisinde teknolojinin geldiği son noktadır.

İstanbul masaj ve diyet merkezi, İnsanlar selülit tedavisi, bölgesel zayıflama ve diğer cilt hasarları için onlarca farklı yöntem denemektedir. Denenen bu yöntemlerin neredeyse tamamı bilimsellikten uzaktır. LPG yani lipomasaj ise FDA tarafından onaylanmış bir uygulamadır. Hem bölgesel zayıflama konusunda hem de selülit tedavisinde, geliştirdiği teknoloji sayesinde büyük fayda sağlamaktadır. LPG tekniğinin bir diğer adı da vakum ile zayıflamadır.

Terapist Gamze Ye beni, Bu yöntem esasen rotasyon hareketi yapan özel uçların ilgili bölgeye masaj yapmasına dayanır. Kişinin ihtiyacına göre uçların farklılaştırılması, seansların değiştirilmesi mümkündür. Selülit, bölgesel yağ birikimleri, deride hafif sarkmalar, deri altında su birikimi gibi sorunlar LPG tedavisi sayesinde ortadan kaldırılabilmektedir. LPG yöntemi diğer zayıflama ve selülit tedavisi yöntemlerinin aksine uygulama sıklığına sahiptir. Haftalık periyotlar halinde ve on – on iki seans şeklinde uygulanır. İstanbul masaj ve diyet merkezi Uygulamanın yapılacağı bölgeye otuz dakika kadar masaj yapılır. Masaj yapılırken özel bir çorap giydirilir. Çorap hem derinin tahrişini önler hem de kişiyi rahatlatır. Merak etmeyin ağrısız ve acısız bir uygulamadır.

Leave a Reply