Masaj stres etkilerine karşı daha rahat ve dirençli hissetmenize yardımcı olmak için güzel bir kaçış

Masaj Uygulamaları, sağlığınızı ve zindeliğinizi iyileştirmek, özellikle büyük şehirlerde negatif bir ruh halinin ana unsuru olan strese karşı daha rahat hissetmenize yardımcı olmak için güzel bir kaçış noktası oluşturur.

Kalifiye masaj terapistleri, keyifli bir deneyimin tonunu belirleyen bir ortam yaratmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Bunu rahatlatıcı müzik, loş ışık ve hoş kokularla destekleyen oldukça modern istmasaj.com spa masaj salonumuza gelerek seçtiğiniz bir masaj uygulaması ile kanıtlayabiliriz.

Randevu aldığınız andan itibaren kalifiye masaj terapistinizle bir konsültasyon gerçekleştirebilirsiniz. Başlamadan önce bilmeleri gereken bazı belirli ağrılarınız olup olmadığı veya geçmiş rahatsızlıklarınızın olup olmadığını öğrenmek isteyeceklerdir.

spa hama anadolu yakası masaj klasik masaj aromaterapi masaj avrupa yakası masaj internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu istanbul masöz anadolu yakası masöz google masaj aromaterapi masaj klasik masaj

istanbul spa masaj hamam merkezi

Genel konsültasyon sona erdiğinde, kalifiye terapist size daha iyi masaj uygulamaları yapabilmeleri için giysilerinizi çıkarmanız için bir alan sağlarlar. Bu olduğunda, oda da sizleri yalnız bırakıp üzerinizi değiştirmenize izin verecekler. kıyafetlerinizin masaj yağlarına maruz kalmaması için onları çıkardıktan sonra üzerinizi örtecek bir bez veya havlunuz olur.

Sonrasında masaj koltuğunda veya masaj masasında belirlenmiş süreler dahilinde masaj uygulamalarından yararlanacaksınız. Seans bittiğinde, kendi başınıza tekrar giyinebilmeniz için odadan çıkarlar.

Masaj uygulamaları için kıyafetlerinizi çıkarmak konusunda rahat değilseniz endişelenmeyin. Bazı masaj türleri aslında kıyafetler üzerinizdeyken bile yapılabilir ama bu masaj türleri olması gereken masaj uygulamaları gibi etkili olmayacaktır. Veya bu endişenizi masaj terapistinize iletirseniz onlar size uyum sağlamanın bir yolunu bulacaktır. Daha detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile temasa geçin ve misafirimiz olun…

Leave a Reply