Meral Spa Termal Masaj

İstanbul Meral Spa Termal Masaj Salonu, sektöründe güvenilen ve süregelen bir isim olarak 2001’de İstanbul Yenimahalle bölgesinde kuruldu.

Ne zamanki açıldığı tarihin önemine göre ilk kez geliştirilen masaj stratejileri, deneyimli personeli ve insan odaklı gerçek masaj yaklaşımıyla İstanbul Meral Spa Termal Masaj Salonu, konforlu atmosferinin yanı sıra uzman ekibiyle oldukça başarılı bir merkezdir.

Anksiyete azaltma, spor muchalizması ve şifa etkili uygulamaları ile özellikle spa tedavisi alanında deneyim sahibi olan master personelimiz, müşterilerimize dinginlik ve rahatlama hissi yaşatmayı amaçlamaktadır.

İstanbul Meral Spa Termal Masaj Salonu olarak, masaj uygulamalarını profesyonel, verimli ve etkili olacak şekilde tasarlayarak müşterilerine kalıcı veya uzun süre etkili çözümler sunmayı hedeflemektedir. Bizim amacımız, farklı terapi modelleri aracılığıyla bedensel ve ruhsal olarak iyileşmeyi desteklemektir.

lenf drenaj masajı masöz gigi avrupa yakası masaj google masaj yahoo terapi twitter masaj facebook masöz uluslar arası masaj salonu bekırköy beşiktaş taksim avcılar

istanbul masaj salonu

İstanbul Meral Spa Termal Masaj Salonu olarak misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve en yüksek nitelikli hizmeti sunmak üzere günlük iş süreçlerini sürekli test etmektir.

Güvenli ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde, müşterilerimiz tarafından her zaman tercih edilen, samimi, keyifli ve memnun edici bir ortam yaratmaktan her zaman gurur duyarız. Sizlere İstanbul Meral Spa Termal Masaj Salonu olarak sunduğumuz tarafımızca geliştirilmiş özel masaj çeşitlerimizden bazılarını belirtmek isteriz,

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki asıl amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde masaj uygulamalarımız  etkindir.

Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir.

Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan bir masaj yöntemidir.

Leave a Reply