Isıtılmış taşlar vücudumuzun farklı bölgelerine yerleştirilir

Sıcak taş masajı

Bu Masaj uygulama yöntemi özellikle spa merkezlerinde olan masaj salonlarında mümkündür.Sıcak taş masaj uygulaması, adale ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en ideal masaj yöntemidir. Bu tür terapötik masaj uygulaması, İsveç masajına benzerlik göstermektedir, sadece masaj uygulama terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış vokanik taşlar kullanmaktadır. Isıtılmış volkanik taşlar kullanılarak adale gerginliğini azaltır, kan akışı iyileştirilir ve ağrıyı dindirir. Sıcak taş masaj uygulaması bu tür sorunların çözülmesinde yardımcı olabilir:

uçucu yağlar ulusal masaj salonu uluslar arası masaj yöntemi google masaj twitter masaj hotmail masaj instagram asaj istanbul masöz sıcak taş masaj spa merkezi

 istanbul masaj salonu

  • kas gerginliğini azaltmada
  • kan akışını iyileştirmekte
  • ağrıyı hafifletmekte
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmakta

Sıcak taş masaj uygulaması esnasında ısıtılmış volkanik taşlar tüm vücudunuzun farklı bölgelerine yerleştirilir. Masaj Uygulama Terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı yöntemlerini kullanarak vücudunuzun farklı bölgelerine masaj uygularken bu taşlardan birini kullanabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılmaktadır.

Bu masaj uygulaması için İç çamaşırınızı çıkarırken veya giyerken kendinizi daha rahat hissetmeniz için bir örtü verilecektir ama daha etkili bir sıcak taş masajı için lütfen kıyafet giymeyin . Masaj esnasında bir çarşafla kaplanacaksın. Bu Masaj uygulaması genellikle dakika sürmektedir.

Leave a Reply