Nuru Masaj

Seksi Masaj Teknikleri

Partnerinizi mutlu etmek için bazı ufak tüyolara ihtiyacınız olabilir. Kolay birkaç masaj uygulaması ile onu rahatlatabilir aynı zamanda ilişkinizi canlandırabilirsiniz. İşte masaj salonu aratmayan harika tekniklerle ufak bazı masaj tüyoları:

Göğüs Bölgesine Masaj Yapın

Göğüs bölgesi spor salonunda terleyen erkeklerin en gözde kaslarıdır. Akupresür masaj tekniği uygulanarak bu bölgedeki sertlikler kolayca yumuşatılabilir. Sadece on dakikalık  dokunuşlarla uygulamayı gerçekleştirmek de mümkün olacaktır. İstanbul masaj salonu aramalarını bir kenara bırakın ve bir an önce partnerinize uygulama yapmaya başlayın.

Yapmanız gereken ise ellerinizi partnerinizin göğüslerinin üstüne koymak. Parmak uçlarınız ile de baskı uygulayın. Ellerinizi birbirinden yaklaşık beş santimetre kadar uzaklaştırın. Ardından hareketi birkaç kez daha tekrarlayın. Hareketleri yukarı ve aşağı olacak şekilde çeşitlendirin.

istanbul masaj salonu internasyonel masöz avrupa yakası masaj google masaj yahoo masaj hotmail masaj instagram masaj uluslar arası masöz

istanbul masaj merkezi

Yüz Masajı Yapın

Eğer partneriniz baş ağrısından şikayetçi ise bu masaj onu kendisine getirecek. İşte kendi evinizde ucuz masaj salonu hizmeti böyle verilir.

Şakaklarına nemlendirici krem sürün. Parmaklarınızla da yarım daireler çizmeye başlayın. Aynı hareketi iki kaşın arasında bulunan ve altıncı çakra olarak da bulunan bölgeye de uygulayın.

Su Terapisinden Yararlanın

Suyun etkisi büyüktür. Negatif enerjiyi dahi nötr hale getirir. Birlikte duşa girin. Karşılıklı oturun. Ardından sırayla birbirinize masaj yapın. Partnerinizin ayak uçlarından başlayın ve topuklarına kadar dairesel hareketlerle masaj yapın. Sert bir masaj gıdıklanma olasılığınızı ortadan kaldıracağı için tercih edilmelidir.

En Güzel Masaj İçin Birlikte Randevu Alın

Küçük oyunlar elbette ilişkinizi canlandıracak, rahatlamanızı sağlayacak. Ancak daha da güzel olan, birlikte masaj yaptırmak üzere masaj salonumuza gelmek. Böylece hem birlikte hücrelerinize kadar yenileneceksiniz, hem de üzerinizdeki stresi atmış olacaksınız. Bünyenin yenilenmesi ikinize de çok iyi gelecek. Sevgiliniz için de rezervasyon yaptırabilir böylece ona tatlı bir sürpriz yapmış olabilirsiniz. Ancak ister birlikte ister yalnız, hoş bir masaj kaçamağı ikinize de çok iyi gelecek, yenilenmenizi sağlayacaktır.

Doğru masaj uygulamaları ile tanışmak, ihtiyaçlarınızı uzman personelle paylaşmak, kaliteli hizmet ve hijyenik ortam içinde masaj uygulamaları için bizimle iletişime geçip randevu alabilirsiniz.

Leave a Reply