Sempatik Spa Masaj

İstanbul Sempatik Spa Masaj Terapi Salonu: Tüm insanların yaşam kalitesinin arttırılması göz önünde bulundurularak 2011 yılında İstanbul Beşiktaş ta kurulmuştur. Bu salon, terapi masaj teknikleri ile vücudun her parçasını rahatlatmaya yardımcı olan ve en doğal masaj uygulama yolunu sunan bir ortamdır.

Farklı Mr Terapi Teknikleri: Kullanmakta olduğumuz mr teknikleriyle birlikte her hastanın ihtiyacına uygun terapi ve masaj seçenekleri sunmaktayız. Amacımız, vücudu ve ruhu tüm olumsuz etkilerden çok kısa bir süre içinde temizlemek ve özlü farkındalık kazandırmaktır. Ağrıları daha hassasiyette algılamayı ve sindirmeyi başarabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet: Kaliteyi müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya dayandırıyoruz. Terapistlerimiz profesyonel gelişmiş eğitimli yetkili terapistlerdir. Çalışmamızda, müşterilere kaliteli hizmet ve son derece iyi sonuçlar sağlamaları için bireysel yaklaşımları her zaman tercih ediyoruz.

türkiye masaj spa izmir antalya avrupa yakası masaj istanbul masaj anadolu yakası google masaj hotmail masaj yahoo masaj masöz internasyonel masaj salonu internet masöz adresi

istanbul spa masaj merkezi

Görev ve Vizyon: Bizim görevimiz her bir müşteriye kişisel farkındalık elde etme ve özel hayata pozitif filtrelerle uygunluk getirme olacak. Aynı zamanda bizim vizyonumuz, müşterilerimize hizmet verirken en doğru yaklaşımla yardımcı olmak ve müşterilerimizi herkesin masaj ve spa deneyiminden tam olarak keyif alabildiği algısıyla donatmak olacak. Bu yüzden aşırı çalışan bireylere thai masajını öneriyoruruz. Thai masajı faydaları ile adından sıkça söz ettiren bir masaj türü olmuştur. Bu masajda uygulanan birçok germe ve açma hareketi bulunur; böylelikle vücudun elastikiyeti artarken kişinin ruhen de rahatlaması sağlanır. Ayrıca boyun, bel gibi bölgelerde oluşan ağrıları geçirir. Genel olarak kas ağrısı şeklinde bilinen tüm rahatsızlıklara iyi geldiği ortaya çıkmıştır.

Thai masajı yani Tayland masajı seansı boyunca uygulanan her bir hareket, sinir sistemini yavaş yavaş iyileştirir. Kişinin stres kaynaklı yaşadığı baş ağrılarına da son verir. Ayrıca bu masaj, kişinin dinamik kalmasını sağlar. Hayat enerjisini arttırıcı özelliğe sahiptir. Bunun asıl nedeni ise Thai masajının kan dolaşımına sunduğu katkıların yüksek düzeyde olmasıdır.

Böylece kişi; toksinlerden, metabolik organizmalardan ve karbondioksitten kısa süre içerisinde kurtulur. Yaşlanma evresini geciktiren Thai masajı ile siz de bedeninizin daha verimli bir biçimde çalışmaya başladığını ve enerjinizin olumlu bir yöne gittiğini fark edebilirsiniz.

Leave a Reply