Sevgi Spa Masaj Merkezi

İstanbul Sevgi Spa Masaj Merkezi, 2007 yılından beri İstanbul avrupa yakasının en prestijli spa ve masaj merkezlerinden biri olarak hizmet vermektedir. Memnun müşterilerimizin her zaman istekleri doğrultusunda, yenilikçi ve kaliteli spa masaj hizmetleri sunma anlayışıyla onları farklı yaşam deneyimlerine yönlendirmekteyiz.

Özenle seçtiğimiz, istihdam ettiğimiz uzman terapistlerimiz aracılığıyla, Spa Ve Masaj Salonumuzdan almanız gereken cilde, vücut ve ruh sağlıklarına özel olarak tasarlanmış rahatlatıcı komplike hizmetler sunuyoruz. Günlük prosedürlerimizin yanı sıra, özelleştirilmiş uygulamalar da mevcuttur. Yaptığımız bütün aktiviteleri şık, lüks ve keyifli bir ortamda sunuyoruz.

İstanbul Sevgi Spa Masaj Merkezinde sağlık ve yoga bölümümüz de mevcuttur. Daha iyi fiziksel ve zihinsel sağlığa dayalı masaj ve gevşeme teknikleriyle, nefes egzersizleriyle, bedenimiz ve zihnimiz arasındaki dengeyi kolaylaştırmak üzere geliştirilmiş özel programlar sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

spa masaj avrupa yakası masaj internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu istanbul masöz anadolu yakası masöz google masaj aromaterapi masaj klasik masaj g5 masaj aleti ulusal masaj uluslar arası masöz

istanbul spa masaj salonu

İstanbul Sevgi Spa Masaj Merkezi, mükemmellik arayan veya kendini dinlendirmek isteyen herkes için modern bir cazibe merkezidir. Etik ve saygılı yaklaşımlarımız, herkese çok özel bir masaj sonrası duygusunu sunmak için özel olarak tasarlanmış hizmetlerimiz ve hassasiyetimizle, memnuniyetiniz her zaman maksimuma ulaşmaktadır. Sizlere özel rahatlatıcı masaj yöntemimiz olan Relax yöntemini denemenizi tavsiye ediyoruz.

İstanbul Spa Masaj; Relax Masaj Nedir?

Bu masaj tedavisi stres atmak, gevşemek ve rahatlamak için mükemmel bir yoldur. Hafif, akıcı vuruşlar ve yüksek kaliteli yağ kullanarak, İstanbul masaj terapistiniz kaslarınızı dikkatlice serbest bırakacak ve sinir sisteminizi sakinleştirecektir. Kendiniz küçük bir bakıma ihtiyaç duyarsanız nazik ve besleyici olan bu masajı tercih edebilirsiniz.

İstanbul gibi büyük şehirlerde yüksek stres altında çalışan herkes bu tedavinin faydalarını hissedecektir. Bir akşam, hafta sonu veya ne zaman isterseniz kendinize zaman ayırıp bu masaj uygulamasını tercih edebileceğiniz  en doğru adres bizim spa masaj salonumuzdur

Relax masajın faydaları:

  • Merkezi sinir sistemini sakinleştirir.

  • Bir rahatlık ve güven hissi verir.

  • Vücuttaki kortizol seviyelerini azaltır, stresi azaltır.

Tamamen rahat olmanızı sağlamak için tedavinizi alacağınız odadaki ışık ve sıcaklığı profesyonel, sertifikalı özel masaj uygulayıcınız ayarlayacaktır. Terapistiniz, hafifçe gerginlik alanlarını serbest bırakmak için yatıştırıcı, yüksek kaliteli yağ kullanacaktır.

Leave a Reply