Tecrübe ve sevgi temelli yaklaşımlar

Pervin Özel Spa Masaj Bakım Evi, 2001 yılında kurulan, İstanbul Avrupa yakası şişli semtinde bulunan bir masaj tesisidir. Bizim amacımız sizi zihinsel ve fiziksel olarak daha sağlıklı olmanız için destek olmak, sağladığımız holistik tıp, bioenerji reiki şifa terapileri, medikal, evrensel masaj ve bu eşsiz hizmetlerin yanında spiritüel uluslar arası danışmanlık gibi tüm hizmetleri ile sizi şifa yaşantınıza çağırmaktır.

Titizlik önceliğimiz en gelişmiş ve kaliteli hizmetleri sizlere ulaştırmak ise görevimiz şiarı ile hareket ediyoruz

Pervin Özel Spa Masaj Bakım Evi, en önemli hizmet felsefemiz; sadece aşırı konforlu bir merkezi değil, herhangi bir tedavi söz konusu olduğunda güvenilirlik, hassasiyet ve ehemmiyeti de vermektedir. Her meslektaşımızdan gelen aşırı derecede deneyim desteği ile, kişisel tecrübe ve sevgi temelli yaklaşımların gelişerek nihai sonucunda gelişmiş uygulamalar ile emin adımlar atılır.

Tecrübeli ekibimiz sizleri merkezimize bekliyor

Müşterilerimizin mutluluğu üzerine odaklanan spa güzellik ve masaj hizmetleri ekibimizin her üyesi, queendoc theraist ve sertifikalı filozofik danışman entelektüeller ile ilgili tam teşekküllü profesyonel terapistlerden oluşur. Müşterilere hak ettikleri gibi şifa, rahatlama ve keyif vermesi için her bir profesyonel çalışanımız, rehberlik ve eğitimler ile güncel tutulmaktadır.

Masaj Merkezimiz de Uygulanan Masaj Çeşitleri ve Faydaları;

Klasik masaj: Kan dolaşımını hızlandıran ve adaleyi güçlendiren bu masaj gündelik yorgunluktan hızlı bir şekilde kurtulmanızı ve gevşemenizi sağlar. Klasik masaj İsveç masajı olarak da bilinir.

Thai masajı: Uzak Doğu’nun geleneksel tıp yöntemi içerisinde yer alan bu masajda, vücuda baskı, çekme ve gerdirme hareketleri uygulanır. Bazı hareketler sizi zorlasa da bu masaj uygulaması size esneklik kazandırır ve vücut enerjisini artırır.

Bali masajı: Aroma terapik özlü yağların kullanıldığı bu masaj, zihinsel rahatlık verir ve bedenin esnemesini, gevşemesini sağlar. Orta şiddetle ve basınçla uygulanan masaj uygulamasıdır.

Aromaterapi Masajı: Aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu özel masaj seansları, diğer masajlara göre daha hafiftir, rahatlatıcı ve dinlendiricidir.

Refleksoloji: Ayağın altındaki noktalara basınç yapılarak uygulanan bu masaj seansı, kişinin fiziksel ve duygusal anlamda genel olarak dengede kalmasını sağlar. Ayaklarımızda bulunan  bazı özel noktaların vücudumuzun belli organlarını temsil ettiğine inanılarak uygulanan bu masaj uygulamasında, rahatlama, ağrıyı azaltma ve kişiye daha iyi bir denge sağlamak amaçlanır.

Medikal masaj: Mekanik ve refleks etkilerinin çoğalmasını sağlayan bir masaj uygulamasıdır. Hasar görmüş bir organı hızlı bir şekilde eski haline geri çevirmeyi amaçlar. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj, kas yapısını toparlar, cildi yumuşatır ve iç organlara fayda sağlar.

Derin doku masajı: Derin doku masajı, kişiyi dinlendirmekten ziyade gerilen kasları uzatma ve gevşetmeyi amaçlar. Derin ve sert baskılarla kasların açılmasını, rahatlamasını, dokuların yeniden yenilenmesini sağlar.

Taş masaj: Sıcak ve soğuk özel taşlar kullanılarak yapılan bu masaj seansı, bedeni hızlı bir şekilde dengeler ve rahatlatır. Vücuttaki enerji kanallarını uyararak kişiden negatif enerjiyi almayı amaçlar.

Kupa bardak masajı: Kupalarla problemli bölgelere uygulanan masaj türüdür. Selülit, çatlak ve sarkmış bölgeleri hızlı bir şekilde toparlama da kullanılan bu masaj yöntemi oldukça yardımcıdır.

Leave a Reply