Thai masaj uygulaması refleksoloji ile kombine edilerek de kullanılmaktadır

İstmasaj Spa Hamam Masaj Merkezi, Uygulama Merkezimiz, Siz değerli misafirlerine bir birinden etkili özel hizmetleri ile bölgesinde bulunan en kaliteli masaj salonlarından bile daha etkili masaj uygulamaları sunmaya devam ediyor. Bünyemizde bulunan kalifiye masör ve masözler tarafından uygulanan masaj yöntemleri şifa dağıtmaya devam ediyor.

Lenf drenaj masaj uygulaması: Lenf düğümlerinin açılmasıyla vücudumuzda oluşan toksin ve ödemlerin venöz kanalları aracılığıyla lenf düğümlerine, düşük şiddetli manipülasyonlarla taşınması için yapılan bir masaj uygulamasıdır.

Lokal masaj uygulaması: Vücudumuzun belirli bir bölgesine genellikle de sırt bölgesine uygulanan bölgesel, rahatlatıcı bir masaj uygulamasıdır.

Abiyanga masaj uygulaması: İki terapistin tek vücut üzerinde dört elle derinlemesine uyarı ve uyarıcı manipülasyonlar kullanmadan aromatik bitkisel yağlarla senkronize bir şekilde kişiyi dinlendirmek için uygulanan mistik bir masaj uygulamasıdır.

Shiatsu: Daha çok problemlere yönelik, avuç içi ve vücudun değişik bölgeleriyle basınç yapılarak deri derialtı dokusunu ve sinir noktalarını uyarmak için mobilize masaj uygulamasıyla birlikte yapılan bir baskı masaj yöntemidir. Bu masaj uygulamasında hedef akupresür noktalarının geçtiği meridyenlerdir.

Thai masaj uygulaması: Vücudumuzun enerji kanallarındaki sorunları gidermek maksadıyla yapılan esnetme hareketlerinin bütünüdür. Thai masaj uygulaması refleksoloji ile kombine edilerek de kullanılmaktadır

Bali masaj uygulamaları – Ayurvedik bakımlar: Kerala  Shirodhara  Abhyanga  Marma  Pizchicil  Navarakkizhi  Udwarthanam

Taş masaj uygulaması: Sıcak ve soğuk volkanik taşlarla vücudunuzun belirli bölgelerine gerek sabit gerekse manipülasyonlarla yapılan bu uygulama ruhu ve bedeni rahatlatmaya yönelik holistic ve mistik bir masaj uygulamasıdır.

Köpük Banyosu: Modern bir jakuzi diyebiliriz. Thalasso Therapy ( Deniz suyu ve yosun kullanılan terapi yöntemi ) programlarının ilk bakımı olan bubble bath’in içerisinde normal ısıda (33-36) derece deniz suyu doldurulur. Terapi cihazının fonksiyonuna göre gerekli ayarlamalar yapılır. Ayak taban altlarından, bacak altlarından, bacak yanlarından, sırttan ve kollardan olmak üzere sürekli veya lokal olarak hava vererek kişi vücuduna etki eden bir bakım. İstmasaj Spa Hamam Masaj Cihaz içerisinde bulunan hava delikleri yaklaşık 1 veya 2 cm aralıklarla bulunur. Uygulama Süresi: 20 dakika program makine çalışır durumda, 5 dakikada program bittikten sonra hem rahatlamak üzere hem de metabolizmanın normale dönmesi için bubble bath yani köpükle dolu jakuzinin içerisinde kalınmalı.

Leave a Reply