Uzman Diyet Spa Masaj Merkezi

İstanbul Diyetisyen | Uzman Diyet Spa Masaj Merkezi, Modern yaşam biçimlerinin beraberinde getirdiği sağlık kaygısının farkında olan ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek isteyen herkesin hizmetinde!

Kişiye özel diyet ve masaj uygulamasıyla yeni tüketim alışkanlıklarının edinilmesine yardımcı olmak amacı ile faaliyete geçmişiz. Konum olarak İstanbul Avrupa yakasında faaliyet gösteriyor, aynı zamanda online destek vermekteyiz.

Pervin Hanım  ve ekibinin İstanbul Diyetisyen, doğal ürün tedarik etmesiyle ve deneyimli uzman masaj danışmanlığıyla destek servisin yüzde yüz oranında müşteri memnuniyetini hedef alıyordu.

Atladığımız asla unutmadığımız misyonumuz ise sağlıklı beslenme, kilo verme, hayat tarzı değişikliği ve spor sayesinde hastalıkların önlenmesidir. Birinci sınıf hizmeti sunmak için tüm mesleki bilgilerimize ve birbirinden donanımlı takıma dayanıyoruz.

En iyi diyet planını size seçerek herhangi bir şekilde kişisel beslenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız! İstanbul Diyetisyen, Uzman Terapist Pervin Kaşar ile detaylı bir diyet ve masaj programınıza başlamak için bizimle irtibata geçin! Diyet programlarımızın yanında sizlere  özel spa masaj uygulamaları da öneriyoruz.

istanbul spa masaj masöz avrupa yakası masaj salonu anadolu yakası masaj salonu terapist uzak doğu masaj salonu uluslar arası masaj ulusal masöz ayak masaj anadolu masaj masöz sıcak taş masajı

istanbul spa masaj merkezi

Özel Masaj yapmak bir yandan özellikle selülit ve yağlı bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırarak bölgesel zayıflama için metabolizma hızlandırıcı etki oluşturur. Diğer yandan da fazla yağlanma ve selülit sorunu olan bölgelerin tespit edilmesine yardımcı olur. Masaj ile birlikte kullanılan bir takım aromatik bitkisel yağlar selülit tedavisi için kullanılmaktadır. İstanbul masaj yapmanın özellikle zayıflamak için çok farklı uygulama yöntemleri bulunmakla birlikte daha çok zayıflama ve masaj aletleri ile veya el ile masaj şeklinde iki ana gruba inceleyerek ayırmak mümkündür. Ayrıca üçüncü bir masaj yöntemi olarak bu iki grubun karma uygulaması ile yapılan masaj yöntemi de sayılabilir. Lenf drenaj yöntemi gibi modern yöntemler de bölgesel zayıflamak için faydaları olan bir masaj türü olarak aklınızda kalabilir.

Masaj nasıl yapılır?

İyi bir masaj seansı geçirerek zayıflama ve bölgesel incelme amaçlarınıza ulaşabilmeniz için her şeyden önce iyi bir masaj uzmanına ihtiyacınız var anlamına gelmektedir. Masör veya masöz tarafından adı verilen masaj uygulamasını yapan kişinin el mahareti ve hassasiyeti ne kadar iyi ise cilt altı dokuları ve kasları hissederek kan dolaşımını artıran etki oluşturması o derecede kolay olmaktadır.

Leave a Reply