Beylikdüzü Masöz Hizmeti

BEYLİKDÜZÜ MASAJ SALONUMUZDA KÜBA MASAJININ KEYFİNİ ÇIKARIN
Tıp dünyasının alternatif tedavi yöntemi olarak tercih ettiği Küba masajı ile Beylikdüzü masaj salonu Küba’nın bölgesel kültürünü ruhunuzun derinliklerinde hissedeceksiniz. Peki, günümüzde bu derece yaygın olarak kullanılan Küba masajı nedir? Faydaları nelerdir? Nasıl uygulanır?
KÜBA MASAJI NEDİR?

Küba masajı bilen istanbul masözleri

Son yılların en popüler ve tercih edilen masaj türlerinden biri olan Küba masajı, isminden de anlaşılacağı üzere Küba’da uygulanan bir masaj türüdür. Parmakların dansı olarak nitelendirilen Küba masajı ile müşterilerine keyifli zaman sunmaya çalışan Beylikdüzü masaj salonupersoneli, uzmanlıkları ile himet sunmaktadır. Masaj türlerinden biri olan Bali masajı ile benzerlik taşıyan Küba masajı, parmakların ince dokunuşlarını titreşim ve baskı yöntemi ile bütünlemektedir.
KÜBA MASAJININ FAYDALARI NELERDİR?
Beylikdüzü masaj salonu, alanında uzman kadromuzun sihirli parmaklarında şifa bulacak, psikolojinizi rahatlatarak ruhunuzu dinlendirme imkânı sunacaktır. Kan dolaşımının hızlanmasını sağlayan masaj sayesinde, vücudunuzun rahatlamasını sağlanır. Düzenli uygulanması takdirinde vücudun belli yerlerinde oluşan kuruma probleminin önüne geçen masaj ile vücut deformasyonundan dolayı oluşan sarkmalarınıza engel olacak, yaşlanmaya karşı savaş açmak mümkündür. Kas ağrıları için uzman doktorlarında tedavi yöntemi olarak gördüğü Küba masajı, psikolojik problemler ve ruhsal bunalımı yenebilmek için tercih edilmektedir. Yenilenmiş bir cilt görünümü için Küba masajı, doğru bir tercih olacaktır.
• KÜBA MASAJI NASIL YAPILIR?

Beylikdüzü masaj salonu , kas tabakalarına nüfus ederek yapılan Küba masajı yaklaşık olarak bir saat sürmektedir. Masaj terapistlerinin üç parmak kullanarak uyguladığı Küba masajı, vücudun topuk bölümünden başlanarak baş kısmına kadar tüm vücuda uygulanır. Kullanılan üç parmağın verdiği baskı ile vücudun derin dokularına kadar inen masaj uygulayıcılarımız, titreşim özelliği ile vücutta yer alan hücrelerin yenilenmesine yardımcı oluyor. Vücudun baş, sırt, omuz ve bacak bölümlerinde uygulanan Küba masajı, ince dokunuşlar ile Küba esintilerini ruhunuza yansıtıyor.
Küba masajının zevkini tadabilmeniz gereken her ayrıntıyı müşterileri için düşünen Beylikdüzü masaj salonu, masaj odalarında hoş kokuları ve dinlendirici müzikleri ile rahatlatıcı bir ortam sunmaktadır. Size de masaj zevkinin keyfini sürmek kalmaktadır. Küba masajı yaptırarak ruhunuza terapi, vücudunuza da şifa bulabilirsiniz.

Leave a Reply