İstanbul Aqua Spa Masaj

İstanbul Aqua Spa Masaj Center, masaj hizmetleri sektöründe 2013 yılında İstanbul’da kuruldu. Her zaman kaliteli ve verimli hizmet anlayışını önde tutan İstanbul Aqua Spa Masaj Center siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap vererek güvenirliğimizi sağlamaya özen göstermekteyiz.

9 yıldır gelişen ve popülerleşen İstanbul Aqua Spa Masaj Center , sizlere daima konforlu ve sunduğu her türlü hizmetten memnuniyetle ayrılan bir spa masaj merkezi olmayı hedeflemektedir. Sizleri en verimli şekilde ağırlayabilmek için İstanbul Aqua Spa Masaj Center, aralarında fitness, laçe, aromaterapi ve sauna gibi her türlü alanda tatil programları sunmaktadır.

İstanbul Aqua Spa Masaj Center, her geçen gün yeni ve etkileyici yöntemler buluyor ve bunlarla gerçek şifayı size yaşatmaktadır. Konforlu ortam ve konforlu hizmet, sadece teknoloji ve personel yetkinliği ile beraber, müşterilerimizin keyifli bir denge oluşturmasını sağlıyor. İstanbul Aqua Spa Masaj Center Müşterilerimiz rehberlik, tampon eşleştirmesi, kişisel egzersiz çalışmaları, tarihsel formalar ve meditasyon dersleri gibi çok çarpıcı olanağa sahiptir.

spa hama anadolu yakası masaj klasik masaj aromaterapi masaj avrupa yakası masaj internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu istanbul masöz anadolu yakası masöz google masaj aromaterapi masaj klasik masaj

istanbul spa masaj hamam merkezi

Ayrıca bizlere destek çekinmeyin ve ziyaret edin. İstanbul Aqua Spa Masaj Center: Kaliteyi, güzelliği, enerjiyi ve sağlığı kendinize getiren mükemmel bir merkezdir. Konsantre olmanız ve istediğiniz sonuca ulaşmanız için sizinle çalışıyoruz! İstanbul Aqua Spa Masaj Center masaj salonumuza özgün özel olarak sunduğumuz uzak doğu masaj uygulamalarından olan Balı masaj yöntemi sizler için önerilen bir rahatlama yöntemidir…

Bali Masajı Nedir?

Bali masajı, doğu kültürünün bir sentezi olarak geliştirilen, ayaktan başlayıp tüm vücudu kapsayan, farklı teknik ve manipülasyonlarla vücudumuzun kan dolaşım seviyesini artırarak, vücudun rahatlatmasını ve yenilenmesini amaçlayan bir İstanbul spa masaj türüdür aynı zamanda uzman terapistler sayesinde refleksoloji masaj uygulaması gibi Bali masajı da pek çok kronik rahatsızlık ve semptomların tedavisi için uygulanan başarılı bir terapi tekniğidir.

Bali Masajı Tekniği Nedir?

Bali Masaj tekniğinde masaj uygulamasına ayaklardan başlanır ve  thai masajı, İsveç Masajı, sıcak taş masajı gibi bilinen diğer vücut masajlarından farklı olarak refleksoloji  metodu kullanılarak öncelikle ayaklar üzerinden vücudun diğer organ, doku ve kemiklerine uyarılarda bulunulur ve vücudun gevşetilip rahatlatılması sağlanır.

Bali masajını diğer masajlardan ayıran diğer bir masaj tekniği ise masaja başlamadan önce vücut üzerinde meridyenlerin belirlenip enerji akışının doğru yönde gerçekleştirilmesinin sağlanmasıdır. İstanbul masaj yöntemi ile Kasların ve dokuların rahatlatılması amacıyla aromatik yağlar yardımı ile uygulanan Bali masajı, el teknikleri ve manipülasyonları bakımından diğer masaj çeşitlerine göre daha sert uygulanabilmektedir.

Bali masajı tüm vücudu etkisi altına alarak, genel olarak ayaklardan başlayıp tüm sinir uçlarını gevşetip, lenf dolaşımını harekete geçirerek masajla kan dolaşımının artmasını sağlar ve vücudu zararlı maddelerden temizleyip, vücudun yenilenmesine yardımcı olur. El ve ayak bölgesinde yoğunlaşarak tüm vücut üzerine uygulanan Bali masajı, esnetme, germe, sıvazlama ve yumruklama gibi farklı tekniklerin sentezi ile aynı zamanda tedavi edici ideal bir masaj türüdür…

Leave a Reply