Nazlı Spa Termal Masaj

İstanbul Nazlı Spa Termal Masaj Merkezi 2013 yılından bu yana İstanbul’da kaliteli ve profesyonel masaj hizmetleri sunuyor. Kaliteli ortamımızda rahatlığa kavuşmak isterseniz siz de İstanbul’un en iyi masaj salonuna gelerek kim olduğumuzu keşfedin!

Sevgi, saygı ve ilgi çerçevesinde Donanımlı masöz ve terapist ekiplerimiz tarafından size uygun en iyi önermek uygulamalar adına diğer alternatifleri inceleyebilir, size uygun en iyi çözüme karar verebilirsiniz. Birlikte kurduğumuz güvenli ortamda çok rahatlamanızı ve tadını çıkarmak için deneyimli terapistlerimizle birlikte olabilirsiniz.

İstanbul Nazlı Spa Termal Masaj Merkezi , her zaman müşterilerinin memnuniyetini esas alma felsefesiyle kurulmuştur ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm misafirlerimize hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Kaliteli ve profesyonel masözlerimizden alacağınız yüksek kalitede gerçek zevkler, beyaz peştemallerde masaj uygulamalarının bir parçasıdır. En iyi servisi istemeyen kimdir? Biz aynı zamanda Kalite politikamızı uygulayarak verdiğimiz hizmetleri daha da geliştirmekte ve standartlarına uymaktadır.

spa güzellik uçucu yağlar ulusal masaj salonu uluslar arası masaj yöntemi google masaj twitter masaj hotmail masaj instagram asaj istanbul masöz sıcak taş masaj spa merkezi

intanbul spa masaj güzellik salonu

Mükemmel ortam, tecrübeli terapistler, uygun fiyatlar ve her müşteriye sunduğumuz şık servisimiz ile İstanbul Nazlı Spa Termal Masaj Merkezinde tek başınıza veya arkadaşlarınızla pürüzsüz bir deneyim yaşayabileceksiniz. Sonrasında, spa ve masaj olanaklarımızdan faydalanarak toplanabilirsiniz, masaj sonrası kendiniz veya arkadaşınız ile birlikte ücretsiz kahve, çay ve meyve ikramlarımızı tadabilirsiniz. Kendinizi rahatlatmak ve dinlenmek için bir araya gelin, En iyi spa termal masaj hizmetlerini bulun, İstanbul Spa Termal Masaj Merkezi burada. Evinizin keyfine, evinizi Terapötik dokunuşlarımızla güzel bir masaj salonuna çevirmemizin tadını çıkarın.

Bu Arada Uzakdoğu’ya ve Tayland’a yaptığımız seyahatlerde, gezmekten yorgun düşmüş ayaklarımıza masaj yaptırırken geldi bu proje aklımıza…

Gidenler bilirler, masaj uzak doğuda spalarda, otellerde değil, sokaklarda şezlonglarda çok çok uygun fiyatlarla, tabiri caizse ayaküstü yapılır.

Türkiye’de neden bu konseptte, fiyatı uygun, herkesin yararlanabileceği bir yer olmasın diye düşündük ve Hızlı Masajı İstanbul’da tarihi bir binayı restore ederek hizmetinize açtık.

Ayak Masajı ile başladığımız bu projemizi zaman içinde gelen talepler doğrultusunda geliştirdik ve sizlere daha etkili hizmetler sunmaya karar verdik.

İstanbul spa, termal masajın yanı sıra, artık Wellness,  Anti Aging,  Arınma Terapileri, Reiki, Yoga gibi sizlerin hayatına pozitif katkılar sağlayacak pek çok farklı uygulamayı da hizmetlerimiz arasına dahil ettik.

Leave a Reply