Gelişmiş spa masaj teknikleri

İstatanbul Profesyonel Masöz olarak 2016 yılında İstanbul, Şişli’de hizmetlerimi başlatmış Bireysel terapist olarak, O günden bugüne Kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren yaklaşımım ile birlikte vücut masajı uygulamaları alanında ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek profesyonel hizmet sunmaktayım. Bu sebeple bazı terapist arkadaşlar ile sizlere sabit bir merkezde sürekli ve kaliteli hizmetlerimizi sunmak için şişli merkezde Spa Masaj ve Güzellik merkezini açtık

Bizimle çalışan uzman personellerimizin üstün bilgi ve birikimleriyle, çözüm ortağı olarak müşterilerimize destek veriyoruz. Müşterilerimize sağlanacak hizmetlerde kaliteyi öncelikli olarak sunmak için gerekli sertifikaları ve en yüksek seviyede hizmet almalarını sağlıyoruz.

Kurulduğumuz günden itibaren arıtılmış bitkisl masaj yağlar, aromatik yağlar, anti depresif etkili buhar odaları ve güzellik bakım merkezi gibi ekstra hizmetler sunuyoruz. Standart tekniklerden gelişmiş masaj uygulamalarına kadar tüm vücudumuzun ihtiyaçlarının karşılandığı spa masaj ve güzellik merkezimizde, zor zamanlar geçirenlerin gerçek rahatlama hissini tekrar yaşamaları için çok uygun fiyat avantajlarımız mevcuttur.

Profesyonel Masöz terapist olarak, size evrensel vücut masaj terapilerinin keyfini yaşatmak için her gün sabahlara kadar varız. Farklı istek ve hedeflerinize uygun zengin masaj hizmetlerimizi deneyimleyerek, yaşamınıza daha enerjik, yenilenmiş ve toparlanmış ayrıca yeni bir soluk getirmenin ne denli harika olabileceğini bizler hayatınıza dahil ederek bizlere verdiği memnuniyeti görmeniz için sizleride özel istanbul şişli spa masaj güzellik merkezimize bekliyoruz.

Leave a Reply