Günümüzde En Çok Tercih Edilen Masaj Türleri

İstanbul Kişisel Bakım Ve Güzellik Merkezi 2011 yılında Mersin’de kurulmuş olan firmamız, güzellik ve bakım hizmetleri yanı sıra spa ve masaj sektöründe de en yiyi hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Kişisel Bakım Ve Güzellik Merkezi , güven ettiğimiz ithal hammaddeler ile sağlıklı ve lezzetli çözümler üretmek için 2011 yılında kurulmuştur.

Misyonumuz Siz değerli Müşterilerimize her zaman kaliteli ve zengin çözümler sunmak, onların beklentilerini karşılamak ve beste yapacak tarzda bize özel bir akıllı yaşam tarzı sağlamaktır.

Vizyonumuz güncel evrensel teknolojik yöntemlere dahil olmak için yenilikçi ve verimli bir hizmet platformu ortaya çıkarmak, İstanbul Kişisel Bakım Ve Güzellik Merkezi  erişim tabanlı teknolojileri kullanarak kişisel bakım pazarının lideri olmak ve müşterilere sunduğumuz hizmet ve ürünlerle onların hayatlarını kolaylaştırmak.

Kurumsal Değerlerimiz, İstanbul Kişisel Bakım Ve Güzellik Merkezi olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için istikrarlı, etkili ve kararlı bir yönetim yürütüyoruz. Ayrıca, çalışanlarımıza hakkaniyetli davranıyor ve onların yeteneklerini geliştirmelerini teşvik ediyoruz. Özel İstanbul Spa Masaj Merkezimizde, Size özel olarak hazırlanmış masaj kürleri ile kendinizi yenilenmiş hissedecek ve bütün negatif durumlardan arınmış olacaksınız. Peki sizlere özel olarak sunduğumuz masaj seansları hangileridir, size biraz bildirmek istiyoruz.

En Çok Tercih Edilen Masaj Türleri Nelerdir?

Masaj nedir sorusu tanım olarak açıklanacak olursa; eski dönemlerden bugüne dek popülerliğini kaybetmeden devam ettiren, insanlar için vazgeçilmez bir terapi görevi gören masaj, sağlığın iyileşmesine destek olmak anlamını taşır. Özellikle vücudun bağ doku ve tendonlarına baskı yapılarak uygulanmasından dolayı canlanma, tazelenme ve iyileşmeye yardımcı olur. Tamamlayıcı tedavi kürü olarak da bilinen masaj, birçok farklı çeşidi ile herkesin vücut yapısına uygundur.

Masaj, vücuda olan faydalarından dolayı düzenli olarak yaptırılır. Ancak birçok farklı masaj çeşidi mevcut olmasından dolayı herkesin tercih ettiği masaj türleri de farklılık göstermektedir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve uygulanan masaj çeşitleri arasında klasik İsveç masajı, refleksoloji, akupunktur, antistress masaj, medikal masaj, aromaterapi masaj, boyun masajı, sırt ve bel masaj, spor masajı ve ayak masajı yer alır. Bunlara ek olarak kullanıcılar bali masajı, derin doku masajı, selülit masajı, prenatal masajı ve thai masajını da tercih etmektedir. Sizler de vücudunuzun ihtiyacı olan masaj çeşitleri için masaj cihazı tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply