Lalezar Spa Termal Masaj

Lalezar Spa Termal Masaj, 2010’dan beri hizmet veren Spa ve Masaj sektöründe öncü firmalardan biridir. İstanbul’un en kalabalık noktası olan Bahçelievler’de aktif bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Hem güler yüzlü personelimizle, hem de son teknolojiyi kullanarak verdiğimiz geleneksel masajlarla müşterilerimize yaşamlarında büyük kolaylıklar sağlamaya devam ediyoruz.

Kurumsal misyonumuz; kaliteli ve ulaşılabilir hizmet olanağı sunmaktır. En az maliyetle, en kaliteli hizmet almanızı hedefliyoruz. Özellikle ekonomik sorunlar yaşayanlar için çok uygun fiyatlarla özel masözlerimiz aracılığıyla kolaylık sağlayabilmek için çaba gösteriyoruz.

Ticari amacımız, müşterilerimize her zaman daha kaliteli ve standart hizmet olanağı sunmaktır. Siz değerli müşterilerimizi özel masaj uygulamalarımız ile mutlu etmek ve memnun etmek için yoğun bir şekilde araştırma ve geliştirme faaliyetlerine destek vermekteyiz.

Lalezar Spa Termal Masaj, herkesin ulaşabildiği kaliteli spa ve masaj hizmetlerini sunmaya adanmış bir firmadır. Müşterilerimizin huzurlu, rahat ve ekonomik hizmetler almasını sağlamak için üzerimize düşen bütün sorumlulukları eksiksiz olarak kararlılıkla yerine getirmekteyiz. Sizlere özel olarak seçtiğimiz bazı masaj uygulamalarız sizlerin rahatlaması için oldukça etkilidir.

Derin Doku Masajı

Derin doku masajı, yukarıda açıkladığımız her iki tekniğe de benzer vuruşlar kullanması nedeniyle İsveç masajıyla biraz örtüşür. Bununla birlikte, tahmin edeceğiniz gibi, kas dokusunun iç katmanlarını hedeflediği için İsveç masajına kıyasla çok daha fazla basınç uygulamayı içerir. Derin doku masajı deneyimi diğer tekniklere kıyasla tipik olarak daha az rahatlatıcıdır, bu nedenle masaj konusunda biraz rahatsızlıkla başa çıkabilen insanlar için uygundur diyebiliriz. Yine de The Scientific World Journal’da yayınlanan 2014 tarihli bir araştırmaya göre, bu masaj türünün potansiyel getirisi, kas gerginliğinde bir azalma ve kronik ağrıdan muzdarip olanlar için önemli ölçüde rahatlamadır.

Shiatsu Masajı

Geleneksel bir Japon masajı olan Shiatsu, vücuttaki gerilimi azaltmak ve kan akışını iyileştirmek amacıyla belirli bölgelere, nispeten derin basınç uygulamak için parmakları, başparmakları, avuçları ve bazen dirsekleri kullanmayı içerir. Bu masaj tekniği Qi’nizi (yani enerji akışını) düzenlemek için Doğu akupresür ilkelerine dayanır ve Tokyo’daki St. Luke’s General Hospital’da yapılan bir araştırmaya göre, bel ağrısını hafifletmek gibi çok çeşitli sağlık yararlarına sahiptir. Bununla birlikte Shiatsu’nun faydaları üzerine yeterince bilimsel araştırma olmadığını belirtelim. Uygulama sırasında biraz canınız acısa da eğer sağlıklı biriyseniz; yani masaj yaptırmaya engel bir sağlık koşulunuz yoksa denemekten kesinlikle zarar gelmez.

Refleksoloji

Refleksoloji eller, ayaklar ve kulaklardaki belirli basınç noktalarının vücuttaki diğer organlara karşılık geldiğine dair geleneksel Çin inancı etrafında şekillenen bir masaj türüdür. Bir refleksoloji masajı sırasında, çeşitli sağlık yararları elde etmek için bu noktalara basınç uygulanır. Bununla birlikte, iddia edilen faydaların çok azı bilimsel olarak desteklenmektedir ve söz konusu ciddi sağlık sorunları olduğunda, refleksoloji kabul edilen bir tıp şekli değildir. Yine de, tıpkı yukarıda da açıkladığımız gibi bir refleksoloji masaj seansı da oldukça risksizdir. Çünkü özünde sadece özel bir tür ayak masajıdır. Dolayısıyla stres ve kaygıyı hafifletmenin etkili bir yolu olabilir.

Leave a Reply