Masaj ile gelen sağlık mutluluk ve rahatlık

İstanbul Spa Ve Termal Masaj Salonu, 2003 yılında istanbul merkezli olarak kuruldu ve masaj uygulama sektöründe ekonomik olanaklarla siz değerli müşterilerimize sunulan en iyi spa masaj sauna hamam hizmetlerini sunmayı amaçlayan İstanbul Spa Ve Termal Masaj Salonu olarak size özel izmetlerimizi uygulamaya başladı. Güçlü bir takım ve güvenilir pazarlama ağımız sayesinde, müşterilerimize etkili ve kaliteli masaj hizmeti verdik. Biz her daim müşterilere iletişim kurmak, onların beklentilerini karşılamak ve rahatlamayı en iyi şekilde sağlamak için çalışmalar yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Hizmetlerimiz ortalama bir masajın ötesine geçiyor. Özel terapistlerimizin siz değerli müşterilerimizin sağlık, mutluluk ve rahatlık sürecini desteklemek için uzman masaj teknikleri kullanarak vücutların derinliklerine doğru etki eden masaj hizmeti sunuyor. Özel olarak fiziksel etkinliğini arttırmaya, merkezi sinir sistemini uyararak endorfin seviyelerini artırmaya ve lif tıkanıklıklarını anında ortadan kaldırmaya yardımcı olacağından masraflarınızdan büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.

Ayrıca, İstanbul Spa Ve Termal Masaj Salonu, olarak rahatsızlık ile mücadele etmenize yardımcı olacak özel hizmetleri ve yakın zamanda e tailored masaj programları geliştiren dinamik uygulamalarla da hizmetinin üzerine çıkıyor.

istanbul masaj salonu internasyonel masöz avrupa yakası masaj google masaj yahoo masaj hotmail masaj instagram masaj uluslar arası masöz

istanbul spa masaj merkezi

Özellikle ; Aroma terapi, bitki terapi, dopamin seviyelerini artırıcı masaj teknikleri, meditasyon ve nefes teknikleri ve hijyenik temizlik standartları uygulandığı sürece, müşterilerimizin en az stresli, en rahat yanına gelecek! Aroma terapi masaj uygulaması, yoğunlaştırılmış bitki özlerinden elde edilen uçucu yağların, masaj yağı ve kremlerine eklenmesiyle yapılan, rahatlatıcı ve dinlendirici masaja “Aromaterapi Masajı” denir. Aromaterapik yağlar masajın etkisini arttırıcı yönde etki eder.

Aromaterapi yönteminde kullanılan yağların geçmişi 5000 yıl öncesine kadar uzanır. Hint ve Çin uygarlıklarında kullanılan aromatik yağlar, Mısırlılar’ da daha çok mumyalama ve ayinlerde kullanılmış, onlardan Roma uygarlığına geçmiştir. Romalılar döneminde banyodan sonra hoş kokmak ve rahatlamak amacıyla masaj teknikleri kullanılarak uygulanmaya başlanmıştır.

Leave a Reply