Masaj ile sağlıklı kas sistemine sahip olabilirsiniz

İstanbul Masaj spa merkezi tarafından özel olarak tasarlanmış kıyafeti giyerek elektro şoklarla bedenimizdeki on temel kas grubunu belirli frekanslardaki akım dalgaları ile uyararak elektriksel kas uyarımı yapan bir mekanizma içerir. Giyilebilir ems uyarıcı cihaz ile normal bir antrenmanda çalıştırmakta çok zorlanacağınız gövde kas gurupları ve özellikle de omurgayı dik tutmakla görevli olan iç korseleme  adale gurubu sadece yirmi dakikalık bir antrenman ile çalıştırılabilmektedir.

İstanbul spa masaj merkezi spor aktiviteleri ile daha dirençli ve sağlıklı bir kas sistemine sahip olabilirsiniz…

İstanbul masaj merkezi bünyesinde yoga merkezimizde mevcuttur yoga ,fiziksel ve zihinsel sağlık halini artırmak için nefes odaklıdır. Stresli azaltarak başa çıkma , sağlıklı kalma, güç ve esnekliği artırmak için tasarlanmış spor ve egzersizlerden oluşmaktadır. Bu egzersizler nefes egzersizleri ve meditasyon içermektedir. Uygulamaların amacı zihin ve bedenimizde farkındalık ve uyum sağlamaktır. İstanbul masaj ve yoga uygulamaları bir çok zihinsel ve fiziksel fayda sağlar. Yoga adaleleri güçlendirerek esnek bir bedene sahip olmamıza yardımcı olur.Solunum sistemini ve kalp sağlığı destekler. Kilo vermeye yardımcı olur. Stres, kaygı, tasa, depresyon, bel ve sırt ağrılarını minimuma indirir. Uyku düzenini iyileştirerek yaşam kalitesini arttırır.

istanbul spa masaj masöz avrupa yakası masaj salonu anadolu yakası masaj salonu terapist uzak doğu masaj salonu uluslar arası masaj ulusal masöz ayak masaj anadolu masaj masöz

istanbul masaj spa merkezi

İstanbul Sağlıklı Yaşam Merkezimizde her bireye uygun başlangıç seviyesi yoga dersleri profesyonel çalışanlar tarafından verilmektedir. Yoga daha önceden spor yapan, esnek olan veya zayıf olan kişiler için değil herkes içindir. Yoga derslerine katılmak için daha önceden yoga yapmış olmanıza gerek yoktur.

İSTANBUL SPA MASAJ MERKEZİ LAZER EPİLASYON

İtanbul Sağlıklı Yaşam Merkezimizde bay ve bayan lazer epilasyonumuz ayrı odalarda yapılır özel epilasyon cihazımız ile profesyonel estetisyenlerimiz tarafından uygulanmaktadır. özel avrupa tasarım lazer üzerinde güçlü bir soğutma sistemi bulunmakta olup bu sistemde tanzikli soğuk  bir gaz lazer darbesi yapılan ten bölgesini soğutmaktadır, soğutma işlem esnasında acı duygusunu en aza indirip yüksek enerjiyle tüy köklerinizi yakarak en etkili sonucun alınmasını mükemmel bir şekilde sağlar.

Leave a Reply