Özel Masaj Çeşitleri ve Faydaları

Cihanı Ala Spa Masaj Merkezi, başlattığı çalışmaları ile dek 2007’de İstanbul’da Şişli bölgesinde uzun zamandır kurumsallaşmış profesyonel masaj sektöründe liderlik pozisyonuna gelmiş bir şirkettir.

Profesyonel Cihanı Ala Spa Masaj Merkezi uygulamaları ile isteğe göre verilen masaj terapilerinin yanı sıra rehabilitasyon, hijyenik alanlarda tecrübeli ve deneyimli ekiplerimiz tarafından yürütülen özel nitelikli bir hizmet sunulmaktadır.

Kurumsallık kaygısından hareketle herhangi bir insani etkinliğin minimum riski alarak sizlere maksimum emniyetli masaj uygulamaları sağlanması, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek modern masaj yöntemleri hayata geçiren ve uzmanlaşmış ekibiyle beraber Cihanı Ala Spa Masaj Merkezi ailesi olarak terapi seanslarının her anında sizlere gerçek etkileri canlı olarak yaşamanızın gerçekleşmesini amaçlamaktadır.

Kurulduğu zamandan itibaren Cihanı Ala Spa Masaj Merkezi sürekli olarak yenilenen tecrübesi, ekip manevrası ve insan kaynağı sayesinde herkesin ihtiyaçlarını karşıladığı bir standart sunma konularında başarıya imza atmıştır. Bünyesinde hep farklı masaj uygulamaları keşfeden Cihanı Ala Spa Masaj Merkezi terapistleri, uzman ve nörolog ekibinin de desteği ile hedeflerine ulaşmayı amaçlamakta ve doğru adımlarla her zaman önde gitmeyi arzulamaktadır.

yağlı tayland masajı Aroma terapi masaj uygulamaları google masaj avrupa yakası masaj anadolu yakası masaj

istanbul spa masaj salonu

İstanbul spa masaj uygulamaları ile Kan dolaşımını hızlandıran ve vücuttaki dokuları yenileyen özel masaj terapisi ile stres ve depresyondan korunmak, vücudu rahatlatmayı sağlamak da mümkün…

Masaj Çeşitleri ve Faydaları Nelerdir?

Klasik masaj: Kan dolaşımını hızlandıran ve adaleyi güçlendiren bu istanbul özel masaj gündelik yorgunluktan kurtulmanızı ve gevşemenizi sağlar. İsveç masajı olarak da bilinir.

Thai masajıUzak Doğu’nun geleneksel tıp yöntemi içerisinde yer alan bu masajda, vücuda baskı, çekme ve gerdirme hareketleri uygulanır. Bazı hareketler sizi zorlasa da bu mesaj size esneklik kazandırır ve vücut enerjisini artırır.

Bali masajı: Aromaterapik yağların kullanıldığı bu masaj, zihinsel rahatlık verir ve bedenin gevşemesini sağlar. Cihanı Ala Spa Masaj Merkezi Orta şiddetle ve basınçla uygulanan masajdır.

Aromaterapi Masajı: Aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu masaj, diğer masajlara göre daha hafiftir, rahatlatıcı ve dinlendiricidir.

Refleksoloji: Ayağın altındaki noktalara basınç yapılarak uygulanan bu özel masaj, kişinin fiziksel ve duygusal anlamda dengede kalmasını sağlar. Ayaktaki noktaların vücudun belli organlarını temsil ettiğine inanılarak uygulanan bu masajda, rahatlama, ağrıyı azaltma ve kişiye daha iyi bir denge sağlamak amaçlanır.

Tıbbi masaj: Mekanik ve refleks etkilerinin çoğalmasını sağlayan bir masajdır. Hasar görmüş bir organı eski haline döndürmeyi amaçlar. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj, kas yapısını toparlar, cildi yumuşatır ve iç organlara fayda sağlar.

Özel Derin doku masajı: Derin doku masajı, kişiyi dinlendirmekten ziyade gerilen kasları uzatma ve gevşetmeyi amaçlar. Derin ve sert baskılarla kasların açılmasını, rahatlamasını, dokuların yenilenmesini sağlar.

Taş masaj: Sıcak ve soğuk taşlar kullanılarak yapılan bu masaj, bedeni dengeler ve rahatlatır. Vücuttaki enerji kanallarını uyararak kişiden negatif enerjiyi almayı amaçlar.

Kupa bardak masaj uygulaması: Kupalarla problemli bölgelere uygulanan masaj türüdür.

Stresten uzaklaşmamızı sağlayan özel masaj uygulamaları doğru ellerde, hijyenik ortamda, uzman masöz veya masör fizyoterapistler tarafından yapılması önemlidir bu sayede daha zinde ve yenilenmiş bir bedene sahip olabiliriz…

Leave a Reply