Zengin hizmet seçeneğimiz ve atmosferimizi deneyin

İstanbul Masaj & Queen Spa Center, 2008 yılından bu yana Avrupa yakasında kurulmuş olan bir masaj spa merkezidir. Siz değerli misafirlerimizi sevecen ve sıcak bir ortamda şımartmak için doğal örtülerle çevrili masaj uygulama merkezimizde  bulunan güler yüzlü  meslektaşlarımız, zengin hizmet seçeneğimiz ve atmosferimizi size deneyimle imkanı sunuyoruz.

Atmosferimiz: Genç ve dinamik ekibimiz, bizi ilgilendiren tüm spa ve masaj uygulamaları hakkındaki bilgileri özenle geliştirerek, çalışanlarımızın titiz çalışmaları ve en iyi şekilde sağlanan eşsiz kalitedeki hizmetlerimiz gibi konularda standardımızı yükseltmek için son derece fazla eğitim vermiştir. Atmosferimiz, masajlar, hamam, swiss masaj, thai masaj, saunalar, jakuziler ve aromaterapi desteği ile tamamen sizlerden gelme tavsiyeler doğrultusunda geliştirilmiştir.

spa hama anadolu yakası masaj klasik masaj aromaterapi masaj avrupa yakası masaj internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu istanbul masöz anadolu yakası masöz google masaj aromaterapi masaj klasik masaj

istanbul spa masaj hamam merkezi

İstanbul Masaj & Queen Spa Center Hizmetleri: Tüm terapilerimizi, masajlarımızı ve servislerimizi profesyonel terapistlerimiz tarafından bilinçli ve özenli bir şekilde yerine getiriyoruz. Tavsiye olduğu üzere anti stres, aroma terapi, altın masaj,kral masajı, swiss masaj ve diğer masaj terapileri, Ayurveda, aromaterapi ve başka terapi türleri gibi çok çeşitli terapi seansları deneyimleme imkanı sunuyoruz. Her bir terapimizde, her şeyin en iyisi olması için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca, bebek kaplama, bebek masajı, bebek nutrisyonu gibi yüksek kalite standartlarına uygun hizmetler de siz değerli anne ve baba adaylarına sunuyoruz.

Özel Etkinlikler: Ayrıca, kişisel farklılıkları göz önünde bulundurarak çoklu dil ve genel kültür alanlarında da etkinlik yürütmemiz ve eşsiz masajlarımız ve terapilerimiz için bir değer olarak değerlendirilmektedir. Değişik konseptlerimizi size her zaman popüler masaj ve yenilikçi bit takım olarak hazırlıyoruz. Çoğu zaman, temalı masaj spa partileri, yoga programları, cilt bakımı, ruh refahı, ayurveda ve diğer temel kanserle mücadele de etkin uygulamalar ile çoğu terapilerimizi esas alan özel antremanlar ve spa yaşamı oluşturuyoruz Misyonumuz: İstanbul Masaj & Queen Spa Center olarak Misyonumuz, sağlık ve ölçülü yaşam felsefesini paylaşan insanlara diyet, masaj, sauna, meditasyon fitnes, terapi ve yoga gibi saygın teknikleri uyguladığımız pekçok misafirimiz oldukça olumlu neticeler elde etmiştir. Hedefimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en iyi karşılığı ve influenzaki tüm yenilikleri en üst seviyede yeni teknolojiyi de kullanarak sunmaktır.

Leave a Reply