Köpük masaj uygulaması ile vücudunuz iyice temizlenir ve nefes alır

Pendik Spa Masaj Kese köpük masaj uygulaması nasıl yapılır? Keseler yardımıyla yapılan bu masaj uygulaması basit görünse de ancak en iyi şekilde uzman kişilerce yapılabilir. Keseler ayrıca sivilcelerin oluşmasını engeller, gözenekleri açar ve tepeden tırnağa vücudunuzun her noktasını temizlemenize yardımcı olur. Cildinizin cansız veya sağlıksız olduğundan şikayet ediyorsanız düzenli peeling uygulaması ile cilt sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Köpük masajı, keseden hemen sonra yapılan bir masajdır. Daha önce de belirttiğimiz gibi, saunada veya evde küvette terledikten sonra kullanacağınız bir kese, cildinizi ölü deri hücrelerinden arındırmanıza yardımcı olabilir.

spa merkezi avrupa yakası masaj internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu istanbul masöz anadolu yakası masöz google masaj

   istanbul spa masaj salonu

Bu sayede gözeneklerde biriken toksinler atıldıktan sonra doğal ve saf sabundan elde edilen köpük cilde uygulanır. Ovmadan sonra ölü deriyi ve kiri iyice temizlemek için köpük masajı kullanılır. Elbette köpük masaj uygulaması uzman eller tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde masaj uygulamasından istenen etki alınamaz. Kese köpük masajının temel amacı, vücudun gözeneklerini tamamen açmak ve ölü deriyi ciltten uzaklaştırmaktır. Köpük masajında ​​kullanılan özel teknik sayesinde vücudunuzun tepeden tırnağa rahatlamasına yardımcı olur. Fizyoterapi masaj teknikleri kapsamında kese masajı uygulanmaktadır.

Kese köpük ile arınmış cilt, köpük masaj uygulaması ile iyice temizlenir ve cildin üst katmanlarının daha kaliteli bir şekilde nefes almasını sağlar. Bu masaj türü cildi gençleştirebilir ve kan akışını hızlandırabilir. Köpük masaj uygulaması esnasında doğal saf köpük ile kaplanmış vücut pürüzsüz ve yumuşak hale gelir. Köpük masajının faydalarından biri de cildin ışıldamasını ve daha sağlıklı görünmesini sağlamaktır ve doğru kese ve köpük masajı adresini seçmek çok önemlidir. Masaj ve keselerin etkili ve sağlıklı koşullarda yapılabilmesi için alanında kalifiye kişilerden yardım almalısınız.

Leave a Reply