İstanbul Paris Eyfel Masaj Salonu

İstanbul Paris Eyfel Masaj Salonu, istanbul merkezli olarak 2015 yılında profesyonel termal masaj sektöründeki etkili hizmetlerimiz ile dikkatini çekiyor. Firmanın odağı müşterileri memnun etmektir, Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden ve profesyonelliğinden asla ödün vermeden sizlere özel bireysel hizmetler sunmaktayız. Müşterilerimiz masaj odalarımızda güvenilir terapist dokunuşlarıyla sağladığımız desteğin karşılığını bize tavsiye ile geri ödeme şeklinde sunuyorlar.

Hedefimiz, sağlık sektörüne ciddi katkılar sağlamak ve müşterilerimize her zaman profesyonel ve güvenilir spa termal masaj hizmetleri sunmaktır. Firmamızdan edindiğiniz hizmetler sayesinde zihninizin yorgunluğunu kaldırmak, sizi ayakta tutmak, fiziksel ve ruhsal iyi bir duruma ulaştırmaktır. Düzenli olarak termal masaj terapisi almak, stres ve kaygı seviyelerinizi azaltmak, performansınızı arttırmak ve sağlıklı yaşamaya devam etmek için firmamıza başvurabilirsiniz.

spa merkezi aromatik masaj masöz google masaj yahoo hotmail instagram facebook twitter masaj

istanbul spa masaj hamam merkezi

Misyonumuz, Profesyonel ve modern yaklaşımlarımız ile kaliteli masaj hizmetlerimizin sunduğu refah ve huzuru, müşterilerimize kusursuz şekilde aktararak yaşamlarını kolaylaştırmak, daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak ve onların en iyi umudu olmaktır. İstanbul Paris Eyfel Masaj Hamam Spa Salonu olarak etkinliklerimiz aracılığıyla spora ilgi duyan müşterilerimizi desteklemek ve onları harekete geçirmek, onlar için en iyi koşulları sağlamaktır. Sizlere özel olarak sunduğumuz masaj çeşitlerimizin bir kısmını aşağıda olduğu gibi belirtmeyi istedik. Masaj kendi içinde kollara ayrılarak farklı çeşitlerle uygulanabilir. Bunlar; Klasik Masaj, Thai Masajı, Aromaterapi Masajı, Refleseloji Masajı, Lenf Drenaj Masajı, Sporcu Masajı, Baş, Boyun ve Omuz Masajı, Sıcak Taş Masajı, Shiatsu Masajı gibi 9 kolda inceleyebiliriz.

Klasik Masaj; Sert vuruşlar eşliğinde dairesel hareketler ve ovma gibi hareketleri barındıran masaj türüdür.

Thai Masajı; Vücudumuzda ki esnekliğimizi arttırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

Arometerapi Masajı; Bu masajı diğer masaj türlerinden ayıran en belirgin özellik bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanarak uygulanan bir masaj türüdür.

Reflekseloji Masajı; Ayak refleksoloji masajı, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları gibi gün içerisinde spor  veya  iş yaparken kişileri rahatlatmak için uygulanır.

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir.

Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir.

Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan bir masaj yöntemidir.

Leave a Reply