Masaj uygulamamız bedeninizi ve ruhunuzu besleyecek

İstmasaj Spa Masaj Merkezi Yağlı Masaj Uygulamamız Yaklaşık Olarak Ottuz Dk Hamam Kese Köpük masaj uygulamaları ve Transfer Fiyata eklenmiştir.

İstanbul Spa ve Masaj Uygulamaları Merkezimizde bulunan hamamımız bütün kesimlerin seveceği, beğeneceği ve rahatlayacağı bir Spa Wellness ve masaj uygulama merkezidir. Huzur, rahatlama, gençleşme ve ferahlık gibi kavramların mana bulduğu özel bir ambiyansa sahip bir yer.

istanbul spa masaj masöz avrupa yakası masaj salonu anadolu yakası masaj salonu terapist uzak doğu masaj salonu uluslar arası masaj ulusal masöz ayak masaj anadolu masaj masöz sıcak taş masajı

istanbul spa masaj merkezi

Seçkin Hamamımızda özel kalifiye kadromuzla sizleri rahatlatacak ve sizi huzura ve kendiniz ile barışa doğru adım atmanızı sağlıyoruz.

İstanbul Spa ve Masaj tedavi yöntemlerimiz, aromatik kokulu dokunuşlarla, bedeninizi ve ruhunuzu besleyecek, her gün hayatın aşırı stres ve yorgunluklarından, gevşetici masaj yöntemlerimiz ile, yıpranmış ruhlarınızı tüketmekten kurtaracağız.
istanbul Anadolu Yakası Geleneksel Türk Hamamı, İstanbul Spa ve Masaj Uygulama Salonları, Spa, Jakuzi, Sauna, Vip Marmara Denizi Manzaralı Dinlenme ve Rahatlama Salonu, Spor Aktiviteleri Salonu, Güzellik Ve Bronzlaşma Salonu gibi hizmetler veren uluslararası özel bir firmayız.

BİZLERİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?
Türk Hamamı (Hamam), sima bakımı, beden bakımı, özel masaj uygulamaları ve tıbbi masaj yöntemleri gibi özel beden bakımı alanlarında bir çok güzellik bakımı yapma imkanı sunuyoruz.
Siz değerli konuklarımıza 2 Spa, 2 sauna, 4 buhar odası, 5 jakuziye ve özellikle de rahat ve profesyonel bir atmosfere sahip bir deniz manzarası ile rahatlama imkanı sunuyoruz.

Hamam ve masaj uygulama salonumuzdan ayrıldıktan sonra insanlar yeniden doğmuş gibi hissedecekleri için, tekrar bizleri tercih edeceklerini biliyor ve sizleride İstanbul Spa ve Masaj Salonlarımıza bekliyoruz…

Leave a Reply