Masaj yöntemleri strese bağlı kilo alımlarının önüne geçer

Yeni Açılmış olan Masaj Merkezimizde Sağlıklı zayıflama biriminde kilo kaybının yanı sıra incelme ve sıkılaşma için de masaj uygulamalarının bulunduğunu aktaran Terapist Doktor Gece Hanım, “Programımızda; masaj merkezimizde mevcut olan hidroterapi havuzunda haftada en az üç gün egzersiz imkanı bulunuyor. Böylece kişi veya kişiler kilo verirken aynı zamanda hareket ederek, daha sağlıklı ve sıkı bir vücuda sahip olabiliyorlar.

g5 masaj ozon terapi istanbul masaj hotmail masaj avrupa yakası masaj google masaj hotmail masaj twitter masaj instagram masaj yahoo masaj istanbul masöz

   istanbul masaj salonu

Bildiğiniz üzere havuz içinde yapılan egzersizlerle daha kısa sürede içerisinde daha çok kalori yakılabiliyor” diye konuştu. Havuz içi egzersizlerin yanı sıra, Sağlıklı Zayıflama Birimi’nde uygulanan Andulasyon Cihazı ile Kısa Bir Süre İçerisinde bir veya iki beden incelme imkanı sağlandığını da sözlerine ekleyen Terapis Dr Gece, “Andulasyon cihazını bir aylık programda haftada en az üç gün uyguluyoruz, bu cihaz ile ödem atma ve incelme sağlanıyor” dedi. Birimimizde aynı zamanda Ozon Sauna uygulamasını da kullandıklarını ifade eden Terapist Dr Gece, “Hastamızın kalp damar sorunu yoksa haftada en az üç gün on iki seanslık Ozon Sauna terapi uygulaması da yapıyoruz, hastamızı bir kapsülün içine yatırarak ozon veriyoruz,bu sayede hem cildi oksijenleniyor ve güzelleşiyor hem de zayıflama sağlanıyor.” şeklinde konuştu. Kilolu kişilerde zamanla bacaklarda ve diz çevresinde yağlanma olabildiğini dile getiren Terapist Dr Gece, bunu eritmek için de selülit masaj uygulaması ve G beş masaj aleti ile yapılan masaj yöntemlerinin uygulandığını, bu yöntemlerin aynı zamanda strese bağlı kilo alımlarının da önüne geçtiğini belirtti.

Leave a Reply